• Anasayfa
 • Favorilere Ekle
 • Site Haritası
Üyelik Girişi
Ürün ve Hizmetler
Site Menüsü
Site Haritası
Takvim
CİLT BAKIM CİHAZLARI

Anasayfa

Lazer Epilasyon Servisi

 

Buz Lazer

Kozmetik sektöründe istenmeyen tüylerden kurtulma yöntemleri arasında yer alan buz lazer epilasyon tekniği, isminden de anlaşılacağı gibi buz başlıklı lazer cihazlarını ifade etmektedir. Hem kolay kullanımını hem de acısız tüy temizleme tekniğini ifade eden buz lazer ile istenmeyen tüylerden kurtulmak artık mümkün kılınmaktadır.


  

En gelişmiş teknoloji ürünü olarak kullanılan cihaz birçok kişinin gülen yüzü olurken, uygulamayı gerçekleştiren firmalar için de avantajlı bir getiri sunmaktadır. Derinlemesine tüy temizleme tekniği olarak bilinen uygulama kıl köklerinin olabildiğince derinine inerek kökten çözümde etkili olmaktadır.
HAYALİNİZ SALON SAHİBİ OLMAKSA EĞER ?
O ZAMAN DOĞRU ADRESTESİNİZ...

SİZ KAHVENİZİ YUDUMLARKEN BİZ HAYALLERİNİZİ GERÇEKLEŞTİRİYORUZ...

DETAYLAR İÇİN: 0532 505 16 92
Ağrılı ve acılı tüy temizleme tekniklerine göre acısız ve ağrısız gerçekleşmesi müşterilerin konforlu bir hizmet almasında da etkili olmaktadır.

Gelişen ve değişen dünyanın getirdiği farklılıklar ile saatlerce vakit ayırmak ve zahmetli zamanlar geçirmek istemeyen kişiler için belirli bir zaman dilimi sonrasında istenmeyen tüylerden buz lazer iletamamen kurtulmaları sağlanmaktadır.

Böylece pürüzsüz ve parlak bir cilde sahip olunması için hiçbir engel kalmamaktadır.  Kişilerin deri rengine, kıl rengine ve yaş aralığına göre seans sayısının değişiklik gösterdiği uygulamada birkaç seans erken veya birkaç seans geç de olsa istenilen verimli sonuçlara ulaşılmaktadır.


Buz Lazer Epilasyon cihazı ve Uygulamasının Özellikleri

 • Tüm cilt tiplerinde etkilidir.
 • Saniye 10 atış gücüne sahiptir.
 • Yüksek hızda uygulanabilmektedir.
 • Kesin ve etkili sonuçlar sunar.
 • Ütüleme tekniğine uygun olması buz lazer ile ağrısız ve acısız uygulanma konforunu sunar.
 • Soğutma tekniğinin ileri teknoloji ile güçlendirilmesi ve kesintisiz çalışma imkânı sunması avantajına sahiptir.
 • Yan etkisi olmayan ve iz bırakmayan kusursuz bir yöntemdir.
 • Şık görünümü ile rahat kullanımı cazibesini arttırır.
 • 7 gün 24 saat teknik servis desteği bulunmaktadır.
 • 1 milyon garantili atışa sahip olması gibi birçok avantajlı özelliği mevcuttur.


www.lazerepilasyonservis.com http://www.lazerepilasyonservis.com

Buz Lazer

Teknolojinin hızla gelişmesi ve tasarlanan ürün ve hizmetlerin gelişmiş teknoloji uyumlu gerçekleştirilmesi son derece cazip bir görünüm kazanmaktadır. Bu konuda en etkili buluşlar arasında yer alan buz lazer uygulaması istenmeyen tüylerin tarih olmasına açılan bir kapı olmaktadır.

Kadınların tamamı ile kurtulmak istediği istenmeyen tüyler, bu uygulama ile kökten çözüme kavuşturulmaktadır. Maddi imkânlardan ziyade sürekli aynı acıyı çekme durumu birçok kadının korkulu rüyası olmaktadır.

Maddi ve manevi olarak fedakârlık yapılan tüm sorunlardan buz lazer uygulaması ile kurtulmak ve pürüzsüz bir cilde sahip olmak artık mümkün olmaktadır.

www.lazerepilasyonservis.com

Buz Lazer Uygulaması Nasıl Yapılır?

Buz lazer epilasyon uygulaması gelişmiş teknoloji ürünü olarak karşımıza çıkmaktadır. Daha önce uygulanan epilasyon uygulamalarının üzerine soğuk etki ile uygulanan yöntem ile var olan acı veya yanma hissinin tamamen ortadan kaldırılmasına odaklı olarak tasarlanmıştır.

Dört mevsim uygulanabilme özelliği ve ihtiyaç duyulan seans sürelerinin neredeyse yarı yarıya kısalması da zamandan tasarruf edilmesini sağlamıştır. Gelişmiş teknoloji uygulaması olarak buz lazer epilasyon teknolojisi konforu simgelemektedir. ‘

İstenmeyen tüylerden tamamen kurtulmak istiyorum, maddi veya manevi olarak kendimi hazır hissettiğim her an yapılmasını umuyorum, istenmeyen tüylerimden kurtulmak isterken acı ve ağrı çekmek istemiyorum ‘ gibi düşüncelere sahipseniz buz lazer epilasyon uygulaması tam size göre geliştirilmiştir.

Teknolojinin gelişmesi ile müşteri memnuniyetine verilen önemin artması, zamanın daha önemli bir konuma ulaşması ve insanların kendine verdiği değerin artış göstermesi ile buz lazer epilasyon teknolojisi son trendler arasında yerini almış bulunmaktadır.

Kısaltılan seans süreleri ile ağrısız ve acısız gerçekleştirilebilme özellikleri, istenmeyen tüylerden kurtulabilmeniz için ideal bir uygulamayı işaret etmektedir. İstenmeyen tüylerden kurtulma hayalinizi gerçekleştirirken konforu da elden bırakmamanızı sağlamaktadır.

  

http://www.lazerepilasyonservis.com
 

  http://www.lazerepilasyonservis.com

 http://www.lazerepilasyonservis.com
 
Ücretsiz Kargo
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam26
Toplam Ziyaret21482
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.75305.7761
Euro6.32866.3540
Hava Durumu
EPİLASYON CİHAZLARI
Saat