• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Üyelik Girişi
Ürün ve Hizmetler
Site Menüsü
Site Haritası
Takvim
CİLT BAKIM CİHAZLARI

Hakkımızda

Adaana Lazer Epilasyon Servis

Bütün Lazer Epilasyon  Cihazlarının Garantili Teknik Servis Hizmetleri vermekteyiz 

Buz Lazer , Alexandrate , Diode ,Ipl ,Nd Yag Lazer Cihazları Başlıca Baktıgımız Guruplar Arasındadır

 Lazer Epilasyon Teknik servis sektörü içerisinde Uzman Kadrosu ile  sürekli kendimizi yenileyerek müşterilerimize her zaman daha kaliteli hizmet verme çabası içinde olup müşteri memnuniyetini de önemsemekteyiz.

Bölge sorunumuz yoktur Kurumumuz Adana Merkezli Olup Tüm Şehirlere Hizmet Sınırımız yoktur.

Endomed Lazer Teknik Servis Olarak Alexandrate Fiber Optik Kablo Tamiratları ,Pump Chamber Tamiratı,Power Supply , Ankarat Tamiratlarını ,Ipl Cihazların Cavity Kendi Bunyesinde yaparak Diğer Firmalara göre daha uygun fiyatlar ile hizmet vermektedir

 
 
Misyonumuz,

Endomed Lazer Teknik Servis olarak, çalıştığımız tüm alanlarda en iyi hizmeti sunmak. Bunu yaparken de müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, etik ve ahlaki değerler ışığında, kaliteden ödün vermeden satışlarımızı arttırmak, gelişme ve iyileşme faaliyetlerini sürekli kılarak örnek bir kuruluş olmaktır.
 
Vizyonumuz,

Çalışma arkadaşlarımızın seçimi ve eğitimi ile temelleri atılmış olan firmamızı, geçmişteki başarılarımızdan esinlenerek daha iyiye ve daima ileriye taşımak, çağdaş Türkiye’mizde içinde yer aldığımız sektörde örnek ve önder bir kuruluş olarak varlığımızı sürdürmek vizyonumuzdur.

 

Ücretsiz Kargo
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam66
Toplam Ziyaret21706
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.69245.7152
Euro6.29836.3235
Hava Durumu
EPİLASYON CİHAZLARI
Saat