• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Üyelik Girişi
Ürün ve Hizmetler
Site Menüsü
Site Haritası
Takvim
CİLT BAKIM CİHAZLARI

ADANA SOGUK LİPOLİZ

ADANA SOGUK LİPOLİZ 

Lazer Epilasyon Servisi

Son dönemlerin en popüler hizmetleri arasında lazer epilasyon yer alır. İstenmeyen tüylere kalıcı çözüm getiren lazer epilasyon bayan erkek demeden her bireyin yaptırabileceği bir işlemdir. Lazer epilasyon servisi sayesinde cihazların kalibrasyonu yapılarak daha kesin çözümler elde edilebilir.

Her cihazın olduğu gibi lazer cihazlarının da belli dönemlerde bakımlarının yapılması gerekir. Böylelikle cihazdan istenilen verim alınabileceği gibi uzun süreli de kullanım mümkün olacaktır. Ülkemizde Alexandrite, Diode ve Ipl lazer epilasyon cihazları kullanılmaktadır.

Her cilt yapısına göre tercih edilecek bu cihazların ortak amacı kıl köklerini tahrip etmektir.

Lazer epilasyon konusu arama motorlarında en sık merak edilen konular arasındadır. Bu nedenle de bu denli yoğun ilgi duyulan lazer epilasyon için mükemmel hizmet çok önemlidir. Lazer epilasyon servisi cihazların teknik servisi, bakım, onarım hizmeti verilen noktalardır.

Lazer epilasyon sırasında cihazların arıza vermemesi için rutin belirlenen aralıklarla kontrollerinin yapılması gerekir. Genellikle lazer epilasyon hizmeti yetki verilen özel klinikler, tıp merkezleri ve hastanelerde yapılmaktadır. Son derece uzmanlık isteyen bu işlemi estetisyenler yapmaktadır.

Dermatoloji doktorları ile beraber hizmet veren estetisyenler cihaz konusunda da bilgi sahibi olmak zorundadır. Herhangi bir anormal durumda müdahale edebilecek cihazın kontrolsüz çalışmasına izin vermeyecek bilgiye ve donanıma sahip olması gerekir.

Her cihazın farklı çalışma şekli ve başlığı vardır. Genellikle cihazların ultrason başlığına benzer başlıkları vardır. Lazer epilasyon işlemi bu başlıklar ile gerçekleşir. Lazer epilasyon servisi bakım sırasında lazer epilasyon cihazı ve başlığı eş zamanlı olarak kontrol etmelidir.

Her geçen gün teknoloji ile hassaslaşan bu cihazlar bilgi sahibi olmayan kişiler tarafından kullanılmamalıdır. Uzak doğu ülkelerinin geliştirip tasarladığı bu cihazlarda meydana gelebilecek küçük bir hasar daha büyük maliyetleri beraberinde getirebilir.

 

Ücretsiz Kargo
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam9
Toplam Ziyaret21519
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.74305.7660
Euro6.33076.3561
Hava Durumu
EPİLASYON CİHAZLARI
Saat