• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Üyelik Girişi
Ürün ve Hizmetler
Site Menüsü
Site Haritası
Takvim
CİLT BAKIM CİHAZLARI

ADANA KAVİTASYON CİHAZI

ADANA KAVİTASYON CİHAZI

Kavitasyon Cihazları

Kadınlar başta olmak üzere fazla kilolarından kurtulmak isteyen kişilerin, zayıflama isteği sonucu ortaya çıkan uygulamalar arasında kavitasyon cihazları büyük bir yere sahiptir.

Vücudun tamamı ile değil, fazla kiloların bulunduğu bölgelerin zayıflatılması yani bölgesel zayıflama bu cihazlar için mümkündür.

Ultrason cihazına benzer yapısı ile dikkat çeken kavitasyon, farklı kullanım amacı ile ultrasonik dalgaların frekansları birbirinden farklıdır.

Ağrı ya da acı hissetmeden yavaş yavaş inceldiğinizi hissedeceğiniz bir yöntemdir.

Geçmiş zamanlardan günümüze kadar zayıflama ve güzel bir fiziğe sahip olabilmek adına birçok farklı yöntem geliştirilmiştir.

Ancak, genellikle spor yapma, yediklerine dikkat etme veya fazla kilolarınızdan kurtulacağınız çeşitli yağ yakıcı ürünler kullanma gibi uygulamalar gerçekleştirilmektedir.

Günümüzde de yeni bir trend olarak birçok kişinin tercihi olan kavitasyon cihazları ile zayıflama sistemi yoğun talep görmektedir.

Spor yapmaktan hoşlanmayan ya da düzenli bir spor alışkanlığına elverişli bir yaşam yarzı olmayan kişilerin neredeyse hiçbir çaba sarf etmeden incelmesini istediği bölgelerinin zayıflatılması oldukça etkili bir ikna sağlamaktadır.

Kavitasyon Cihazları Zayıflama Konusunda Etkili mi?

Zayıflama yöntemleri arasında en gelişmiş teknolojiye işaret eden kavitasyon cihazları ile bölgesel zayıflama işlemi gerçekleştirilmektedir.

Vücudun bel, sırt, karın, kol, basen ve benzeri bölgelere uygulanabilmektedir.

Aynı anda iki bölgeye bu uygulama yapılamaz. Bölgesel zayıflama ile selüloit tedavisini de beraberinde getiren bir uygulama olarak yağların parçalanmasını sağlamaktadır.

Ortalama değerlere göre bir seansta 2 cm zayıflayabilme durumu mümkün olabilmektedir.

Böylece kişinin yeterli gördüğü zayıflama oranında veya genel olarak 7 seans sonunda zayıflama hayalleri gerçek olmaktadır.

Gerçekleştirilen işlem öncesinde bol su tüketimi faydalı olmakta ve zayıflama konusunda kolaylaştırıcı etkiler barındırmaktadır.

Kolay, hızlı ve acısız bir zayıflama yöntemi olması birçok kişi için tercih edilirliğini arttırmaktadır.

 

 

Ücretsiz Kargo
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam4
Toplam Ziyaret21514
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.74305.7660
Euro6.33076.3561
Hava Durumu
EPİLASYON CİHAZLARI
Saat