• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Üyelik Girişi
Ürün ve Hizmetler
Site Menüsü
Site Haritası
Takvim
CİLT BAKIM CİHAZLARI

ZAYIFLAMA EKİPMANLARI

ZAYIFLAMA EKİPMANLARI

Lazer Epilasyon Teknik Servisi

Epilasyon vücutta bulunan istenmeyen tüy ve kıllardan kurtulmak için uygulanan bir yöntemdir. Önemli bir sektör haline gelen epilasyon uygulamaları, son derece modern ve teknolojik cihazlar yardımı ile yapılmaktadır. Kullanılan cihazların teknik donanımları değiştikçe cihazların bakım onarım ve yedek parça ihtiyacı da aynı oranda değişim göstermiştir. Tüm cihazlar teknik olarak üst düzey bilgi sahibi uzman kişiler tarafından tamir edilmek zorundadır. Lazer epilasyon teknik servisi olarak uzun süreli tecrübemizle ve uzman personelimizle sizlere hizmet vermekteyiz. Lazer epilasyon sistemleri bilinen diğer araç ve cihazlara oranla daha hassas ve yüksek maliyetlidir.

 zonguldak lazer epilasyon servis

Epilasyon yapılan özel klinik ve güzellik salonlarında kullanılan tüm cihaz modelleri servisimizde bakım, onarım ve parça değişimi yapılarak hizmete sunulmaktadır. Uçlarına monte edilen lamba sistemi sayesinde epilasyon yapılacak bölgelerde kalıcı etki sağlanır. Zaman içerisinde cihazların lamba kısımları ve başlıkları değiştirilmek zorundadır. Lazer epilasyon teknik servisi lazer sistemlerine ait lamba ve başlık değişim taleplerinizi eksiksiz olarak karşılamaktadır. İhtiyacınız olan epilasyon cihazlarının bakım, onarım ve parça değişimleri garantili olarak yapılmaktadır. Klinik ve güzellik salonlarınızda cihazlarınızın periyodik bakımları belli aralıklarla yaparak uzun ömürlü olmaları sağlanmaktadır.

Bakım ve onarım yapılacak epilasyon cihazları oldukça maliyetli ve hassas cihazlardır. Bu sebeple uzman olmayan kişilere ve servislere teslim etmeyiniz. Lazer epilasyon teknik servisi alanında sektöre öncülük eden bir kuruluştur. Yapılan tüm teknik servis çalışmalarımız müşterinin ihtiyacına yöneliktir.% 100 müşteri memnuniyeti ilkesine uygun olarak hizmet vermektedir. Tüm IpL lamba değişimleri, yazılım, yedek parça, başlık onarımı, soğutma problemleri eksiksiz bir şekilde yapılmaktadır. Her türlü sorunlarınızda bizi arayabilir teknik ekip departmanımızdan bilgi alabilirsiniz. En uygun fiyat seçenekleri ve ödemek koşulları ile müşterilerimizin hizmetindeyiz.

 

Ücretsiz Kargo
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam8
Toplam Ziyaret21441
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.76245.7855
Euro6.35426.3796
Hava Durumu
EPİLASYON CİHAZLARI
Saat