• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Üyelik Girişi
Ürün ve Hizmetler
Site Menüsü
Site Haritası
Takvim
CİLT BAKIM CİHAZLARI

ADANA İPL LAMBA DEĞİŞİMİ

ADANA İPL LAMBA DEĞİŞİMİ

IpL Lamba Değişimi

Özel klinik ve güzellik salonlarında epilasyon sorununa kökten çözüm getiren lazer cihazlar kullanılmaktadır. Gelişen teknolojiye paralel olarak epilasyon sektöründe de önemli gelişmeler yaşanmıştır. Bu sebeple sektörde kullanılan hassas elektronik cihazların bakım ve sevisi büyük önem kazanmıştır. Lazer epilasyon sistemleri içinde Ipl sistemi önemli bir yere sahiptir. Lazer ışın demetini farklı dalga boylarında vücuda uygulayarak istenmeyen tüy ve kılları köklerini tahrip ederek kurutur. Belli bir süre sonra cihaz lambalarının etkinliği azalır ve değiştirilmesi sorunlu hale gelir. Bu sistemde kullanılan cihazların IpL lamba değişimi firmamız tarafından yapılmaktadır.

Son derece hassas yapıda elektronik cihazlar ileri teknoloji ürünüdür. Sektörde çığır açan lazer sistemi ile ilgili tüm ihtiyaçlarınıza firmamız cevap vermektedir. Cihaz maliyetleri yüksek olmasından dolayı kullanım süreleri ve bakım onarım konularına önem verilmesi gerekir. Uzun süre bakım yapılmayan cihazlarda performans kaybı görülmektedir. Teknik konularda uzman kişiler tarafından tamir ve bakım yapılması zorunludur. Aksi takdirde cihaz sahipleri önemli bir ekonomik kayıpla karşı karşıya kalmaktadır. Gerek bakım gerekse sistem cihazlarının IpL lamba değişimi firmamız tarafından uzman personel tarafından yapılmaktadır.

Firmamız gerek kliniklerde, gerekse özel güzellik merkezlerinde yerinde onarım ve periyodik bakım yapmaktadır. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firmamız tüm cihazların garanti koşullarına uygun hizmet vermektedir. Periyodik bakım yapılan ve zamanında IpL lamba değişimi yapılan cihazlar daha uzun ömürlü ve yüksek performanslı hale gelmektedir. Elektronik kontrol sistemleri ve yazılımda yapılabilecek tüm değişiklikler firmamız tarafından en uygun fiyat ve ödeme koşullarında sunulmaktadır. Lazer epilasyon cihazlarının tüm teknik aşamalarında uzman ve profesyonel kadromuzla hizmet vermektedir. İşlerinizin aksamaması için tamir veya bakımı yapılan cihazlarınız en kısa sürede cihaz sahiplerine teslim edilmektedir.

Ücretsiz Kargo
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam3
Toplam Ziyaret21513
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.74305.7660
Euro6.33076.3561
Hava Durumu
EPİLASYON CİHAZLARI
Saat