• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Üyelik Girişi
Ürün ve Hizmetler
Site Menüsü
Site Haritası
Takvim
CİLT BAKIM CİHAZLARI

Buz Lazer Epilasyon Cihazı Bakımı Çankırı - Lazer Epilasyon Cihazları

Buz Lazer Epilasyon Cihazı Bakımı Çankırı - Lazer Epilasyon Cihazları

Diode Lazer

Lazer epilasyon günümüzde özellikle kadınların tercih ettiği acısız yöntemlerden biridir. Sizde ağdanın canınızı yakmasından, jiletin cildinizi tahriş etmesinden ve tüy dökücü kremlerin ertesi güne bir faydasının olmamasından bunaldıysanız, ağrısız, acısız Diode lazer teknolojisiyle tanışmaya hazır olun. Hem tüylerinden, hem de zamanını boşa harcamaktan kurtulmayı kim istemez. İşte size bu imkânı sağlayan Diode lazer ile ilgili bir kaç bilgi!

Dalga Boyu

Lazerlerin dalga boyları; cildin ne kadar derinine inebileceği konusunda bilgi verir. Diode lazerin dalga boyu 800-810 nanometredir. Bu bilgiden yola çıkarsak; Diode lazerin cildin daha derinine inebildiği ve daha derinlere kolaylıkla nüfuz edebildiği sonucu çıkar. Doğrudan kıl köklerini hedef alır. Bu sayede etkisi daha hızlı görülür. Ten rengi ve kıl yapısı önemlidir fakat diğer lazer epilasyonlarda olduğu gibi açık renk veya koyu renk algılamaz diye bir şey yoktur. Vücudun her yerine uygulanabildiği gibi, her cilt tipine, rengine ve tüy yapısına uygulanabilir.

Diode Lazer Hangi Bölgelere Uygulanabilir? Başarı Oranı Nedir?

Diode lazer vücudun tüm bölgelerinde, yüz bölgesi de dâhil olmak üzere çok başarılı sonuçlar vermektedir. Gönül rahatlığıyla yaptırabileceğiniz bir işlemdir. Acı ve ağrıyı en düşük seviyeye düşürmek için soğuk jel kullanılır. Bu sayede kısa bir süre içinde rahatlıkla yapılabilir. İlk işlem soğutucu jel lazerin yapılacağı bölgeye sürülür. Ardından cilt üzerinde başlık sabit hızla gezdirilir; bu nedenle bu yöntem ütüleme epilasyon olarak da bilinmektedir. Seanslar arasında herhangi bir şekilde tüylerinizi kökten alacak veya kısaltacak işlemler yapmaktan kaçının. İşlemden bir gün önce yapacağınız kısaltma, kıl köklerinizin tekrardan güçlenmesini önleyecektir. Diode Lazer kalıcılık bakımından diğer lazerlere göre %90'lık bir oranla daha başarılıdır. Bu sayede en çok tercih edilen lazer tipi olmuştur.

 

Ücretsiz Kargo
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam7
Toplam Ziyaret21647
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.71135.7342
Euro6.32346.3488
Hava Durumu
EPİLASYON CİHAZLARI
Saat