• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Üyelik Girişi
Ürün ve Hizmetler
Site Menüsü
Site Haritası
Takvim
CİLT BAKIM CİHAZLARI

Alexandrite Lazer Epilasyon Cihazı Bakımı Amasya

Alexandrite Lazer Epilasyon Cihazı Bakımı Amasya

Lazer Epilasyon Nedir?

Günümüzün en popüler ihtiyaçları arasında lazer epilasyon yer almaktadır. Epilasyon cihazlarının bazen durmadan çalışması bazı teknik ve mekanik aksamların bozulmasına neden olmaktadır. Lazer epilasyon teknik servisi ise bu durumda imdadınıza yetişmek zorunda kalır. Lazer epilasyon istenmeyen tüyler için kalıcı çözümdür. Bayan erkek yetişkin çocuk demeden herkesin ilgi duyduğu bir hizmettir. Ansızın çıkıp canınızı sıkan tüylerden ömür boyu kurtulmak istiyorsanız bu durumda lazer epilasyonu tercih etmeniz gerekecektir. Epilasyon yaptırmak için herhangi bir yaş sınırınız yoktur. Fakat ergenliği tamamlamanız önemlidir. Son yılların en güvenli kozmetik işlemi sıralamasında zirvede yer almaktadır.

Lazer epilasyonda asıl amaç kıl köklerini tahribata uğratmaktır. Lazer ışınları kıl köklerine direk ulaşıp kıl köklerinin zarar görmesine neden olur. Bu işlem sırasında kullanılan başlık ile lazer epilasyon yapılmaktadır. Lazer epilasyon teknik servisi hizmetinden yararlanarak cihaz ve cihazın başlığının belli dönemlerde kalibrasyonu yapılması gerekir. Daha başarılı sonuç alabilmek için bazı dönemler cihazın bakıma ihtiyacı vardır. Piyasada birden fazla lazer epilasyon cihaz çeşitleri vardır. Bu cihazların hepsinin ortak amacı istenmeyen tüylerin ortadan kaldırılmasıdır. Tıbbi bir uygulama olması sebebiyle genellikle klinikler ve tıp merkezleri tercih edilmelidir. Güzellik merkezleri ve kuaförler bu cihazların faaliyet göstermesi için uygun olan yerler değildir.

Lazer epilasyon yapan kişinin dermatoloji uzmanı ile eş zamanlı hizmet vermesi gerekir. Lazer epilasyon teknik servisi cihazlarda meydana gelebilen anormal durumları kontrol altına almak için tercih edeceğiniz en önemli noktalardır. Cihazın çalışmasında meydana gelen anormalliği müdahale etmeye çalışmak yerine servisini çağırmak daha mantıklı olacaktır. Her lazer epilasyon cihazına ait teknik servis vardır. Bu da anında müdahale için önemlidir. Bazı cihazların hassas özelliklerde olması işlem sırasında bozulmaları kolaylaştırmaktadır. Lazer epilasyon işlemi günümüzde en çok talep edilen kozmetik işlemdir.

 

Ücretsiz Kargo
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam26
Toplam Ziyaret21482
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.75305.7761
Euro6.32866.3540
Hava Durumu
EPİLASYON CİHAZLARI
Saat