• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Üyelik Girişi
Ürün ve Hizmetler
Site Menüsü
Site Haritası
Takvim
CİLT BAKIM CİHAZLARI

IPL Lamba | Ipl Lamba Değişimi | İpl Lamba | Lazer Lamba

IPL Lamba | Ipl Lamba Değişimi | İpl Lamba | Lazer Lamba

Ipl Lamba Değişimi

Lazerle yapılan epilasyon uygulamasında Ipl sistemi, farklı dalga boylarında ışın demetleri saçarak, cildin kıl köklerinden kurtarılmasına yarayan bir uygulamadır.

Ipl lambaları tarafından yayılan yüksek enerjili ışık demetlerinin cilde teması sonucu kıl kökleri kalıcı olarak yok edilir.

Ipl lambalar bu teknolojinin en önemli aparatıdır. Yüksek verim alınan bu sistemde zamanla her lambada olduğu gibi Ipl lambalar da ömrünü tamamlar ve verimlilikleri düşer.

Ipl lamba değişimi
sonucunda yeniden yüksek atış sayısı ile kaliteli hizmet sunmak mümkündür.

Güzellik salonları ve epilasyon sistemlerinin kullanıldığı tüm yerlerde teknik ekibimiz, lamba değişim konularında da uzman ekibimiz ile hizmet vermektedir.

Ipl cihaz başlıkları veya lamba değişimleri cihaz garantisi kapsamında yapılmaktadır.

Yedek parça, yazılım ve bakım hizmetleri en hızlı ve sorunsuz şekilde verilmektedir. Marka ve modeli ne olursa olsun lazer epilasyon cihazlarınız firmamızın garantisi altındadır.

Periyodik bakım gerektiren tüm cihazlar müşteri memnuniyetini en ön planda tutan prensiplere bağlı olarak tamir ve bakım yapılır.

Teknik ekibimizdeki uzman personeller tarafından yapılan Ipl lamba değişimi cihazlarda verimliliği en yüksek seviyelere çıkarmaktadır.

Uygulanan teknik yöntemlerle lazer atış sayısında önemli bir artış sağlanmaktadır.

En hijyenik koşullarda müşterilerine hizmet sunan epilasyon merkezlerimizin çözüm ortağı olmaya devam ediyoruz.

Teknik servislerimiz ile sizlere kaliteli hizmet vermek adına 7/24 çalışmaktayız. Cihazlarınızda oluşabilecek her tür arıza, bakım, onarım ve Ipl lamba değişim hizmetleri için her an hizmetinizdeyiz.

Size özel uygun fiyat ve ödeme koşulları sunuyoruz. Yüksek bedeller ödeyerek aldığınız elektronik cihazların bakım, tamir ve lamba değişimleri uzman kadromuz tarafından yapılarak en hızlı şekilde kullanıma hazır hale getirilmektedir.

Sizin için kalite ve müşteri memnuniyeti önemli ise lütfen firmamızdan randevu talep ediniz.

 

IPL Lamba Değişimi

Giderek yaygınlaşan lazer epilasyon sistemlerinden biridir. Sistemin amacı cilde değişik frekanslarda yüksek enerjili ısı demetleri yollayan lamba teknolojisi ile istenmeyen tüylerin kökten temizlenmesidir.

Bu sistemin belirleyici unsuru kullanılan lambalardır. En iyi sonucu almak için ışın atım sayısının yüksekliği önem kazanmaktadır.

Belirli bir süre sonra işlem gücü azalan lambalar değiştirilmelidir.

Ipl lamba değişimi
yapan firmamız her marka ve model cihazlarınızın lamba değişim ve diğer elektronik bölümlerinin tamir, bakım, ev yedek parça teminini garanti kapsamı dahilinde yapmaktadır.

Epilasyon Cihazlarında Bakım ve Onarım

İstenmeyen tüylere karşı son yıllarda yapılan uygulamaların en başarılısı lazer yöntemi ile epilasyondur.

Her cilt yapısına uygun olarak değişik cihaz ve metotlar kullanılmaktadır. Tüm bu uygulamalarda kullanılan elektronik hassas cihazların bakım ve onarımı düzenli olarak yapılmalıdır.

Firmamız tüm cihazlarınızın gerekli bakım, onarımı ve Ipl lamba değişimi konularında hizmet vermektedir.

Tüm çalışmalarımızda müşterilerimizin sorunlarına kalıcı çözümler üretiyoruz.

Tüm güzellik salonları ve kliniklerde kullanılan cihazlar ileri teknoloji ürünü olup pahalı maliyetler getirmektedir.

Bu sebeple cihazların bakım, onarım ve parça değişiklikleri önem arz etmektedir. Uzman olmayan teknik servislere yaptırılacak hizmetler pahalı maliyetler getirir.

Firmamız bünyesinde bulunan uzman personeller sayesinde müşteri sorunlarına kesin çözümler getirmektedir.

Tüm lazer epilasyon sistemlerinin bakım onarım ve Ipl lamba değişimi konusunda iddialıyız.

Uzun yıllardır epilasyon malzemeleri konusunda servis hizmeti veren firmamız, en uygun fiyat ve ödeme koşullarında tüm müşterilerimizin hizmetindedir.

Müşteri memnuniyeti odaklı yaptığımız çalışmalar kesin ve kalıcı çözümler içermektedir.

Firmamız cihazlarınızın elektronik aksam, arızaları, başlık değiştirme ve yazılım sorunlarınıza da acil ve etkili çözümler sunmaktadır.

Periyodik ve planlı çalışmaları ile tüm güzellik salonları ve klinik çalışmalarınızda en etkili çözümler için hizmet vermeye devam ediyoruz.


 

 

Ücretsiz Kargo
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam7
Toplam Ziyaret21647
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.71135.7342
Euro6.32346.3488
Hava Durumu
EPİLASYON CİHAZLARI
Saat