• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Üyelik Girişi
Ürün ve Hizmetler
Site Menüsü
Site Haritası
Takvim
CİLT BAKIM CİHAZLARI

IPL LAMBA

IPL LAMBA 

IpL Lamba Değişimi

Vücuttaki istenmeyen tüylerin yok edilmesi farklı yöntem ve cihazlarla yapılmaktadır.

Geçmişten günümüze kremler, ağda çeşitleri ve kısmi epilasyon kesin ve kalıcı çözüm getirmemiştir.

Teknolojinin hızlı gelişimi epilasyon cihazlarında da kendini göstermiştir. En son sistem cihazlarla yapılan lazer epilasyon bu konuda son nokta hailine gelmiştir.

Lazer epilasyon değişik sistemlerde uygulanır. Bunlardan biri olan Ipl sistemi en etkili olan sistemlerden biridir.

Temelinde farklı dalga boylarında ışık demetleri bir lamba vasıtası ile cilde uygulanarak kıl köklerinin tahribatı ve yok edilmesi amacını taşır.

Belli süreler sonunda IpL lamba değişimi zorunlu hale gelir.

Lamba Değişimi ve Teknik Servis

IpL sisteminde yapılan epilasyon uygulamalarında belli süreler sonra lambaların etkisi azalma gösterir. Işık demetlerinde azalma görülür.

Böyle durumlarda cihaz lambalarının teknik bilgiye sahip uzmanlar tarafından değiştirilmesi gerekir.

Firmamız tüm epilasyon cihazlarındaki IpL lamba değişimi, cihazların bakım ve onarımı konusunda hizmet vermektedir.

Bünyemizde çalışan uzman teknik servisimiz, müşteri memnuniyetini en önde tutan anlayışla tüm sorunlarınıza çözümler sunar.

Güzellik merkezleri ve özel kliniklerde yerinde bakım onarım ve parça değişiklikleri azami itina ile yapılır.

Kullanılan tüm cihazlar hassas ve pahalı cihazlar olması sebebi ile mutlaka uzman personel tarafından işlem yapılmalıdır.

Cihazlarınız garanti kapsamında olup garanti şartlarının getirdiği sorumluluk üzerinden çalışma yapılmalıdır.

Firmamızla birlikte yapacağınız çalışmalarda, bakım, onarım, elektronik akşamların değiştirilmesi ve IpL lamba değişimi büyük özen göstererek yapılmaktadır.

Periyodik bakımları belli süreler ve planlar ile yapılan cihazlar uzun ömürlü olmaktadır. Teknik ekibimiz salon ve kliniklerde yerinde periyodik bakım yapmaktadır.

Firmamız yaptığı tüm çalışmalarda müşteriye uygun fiyat ve ödeme koşulları ile kalıcı çözümler sunmaktadır. Bir telefon kadar uzağınızda hizmet vermek için aramanızı bekliyoruz.

Ipl Lamba Değişimi

Klinik ve güzellik salonlarında yapılan lazer uygulamaları ile artı istenmeyen tüy sorunu ortadan kalkmış durumdadır.

Yüksek teknoloji gerektiren lazer cihazlarla tüm vücuttaki tüy ve kıllar yok edilmektedir. Uygulama biçimi olarak cihazlarda bulunan ve vücuda değişik yoğunlukta lazer ışın demetlerinin atımı şeklindedir.

Bu sayede vücuttaki kıl kökleri tahrip edilerek kalıcı epilasyon sağlanır. İş yoğunluğu ve kullanma sürelerine göre lambalar bir süre sonra değiştirilmek zorundadır.

Firmamız IpL lamba değişimi ve teknik sorunlarda hizmet vermektedir. Bu tür cihazların bakım onarım ve parça değişimi teknik bilgiye dayalı uzmanlar tarafından yapılmalıdır.

Firmamız bu konuda sektörün öncü kuruluşlarından biridir. Gerek kliniklerde, gerekse güzellik salonlarınızdaki tüm marka ve model cihazlarınız firmamızın kaliteli hizmet garantisi altındadır.

Tüm epilasyon cihazları belli sürelerle periyodik bakım gerektirir. Firmamız tarafından yapılan bakım, onarım, IpL lamba değişimi, iş yoğunluğunuz göz önüne alınarak, en kısa sürelerde yapılır.

Hizmet amacımız daima müşteri memnuniyetidir. Firmamız tarafından bakım, onarım ve değişiklik yapılan tüm cihazlarınız performans olarak en yüksek noktada kullanımınıza sunulmaktadır.

Elektronik akşamlarda ve yazılım konusunda da uzman personelimiz ile hizmet veriyoruz.

Bilindiği üzere tüm cihazlar hassas ve yüksek maliyetlidir. Bakım ve onarımı düzenli yapılmayan cihazlar büyük ekonomik yük haline gelebilir.

Her marka ve model Epilasyon cihazlarınızı ekonomik yük olmaktan kurtarmak için firmamızın teknik desteğinden yaralanmalısınız.

En uygun koşullarda tamir, bakım ve IpL lamba değişimi yapılan firmamızda bütçenize göre ödeme koşulları ile hizmet sunuyoruz.

Sorununuz her ne olursa olsun sektörde tecrübesi ile öne çıkan firmamızı arayarak bilgi alabilirsiniz.

Çalışmaya karar verdiğinizde size özel yapılacak çalışmalar ile en kısa sürede tüm epilasyon cihazlarınız teslim edilecektir. Firmamız sizin çözüm ortağınızdır.

 

Ücretsiz Kargo
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam9
Toplam Ziyaret21519
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.74305.7660
Euro6.33076.3561
Hava Durumu
EPİLASYON CİHAZLARI
Saat