• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Üyelik Girişi
Ürün ve Hizmetler
Site Menüsü
Site Haritası
Takvim
CİLT BAKIM CİHAZLARI

ADANA CİLT BAKIMI

ADANA CİLT BAKIMI

                                 Sağlıklı Cilt İçin Bakım Önerileri

Her kadının ve erkeğin hayalleri olan sağlıklı bir cilt için yapılması gereken ve uygulanması gereken bazı noktalar vardır. Öncelikle cilde uygun bir  Cilt bakımı yaptırılmalı ve cilt bakımı için hangi yöntem kullanılıyorsa hafta bir ya da birkaç kez tekrarlanmalıdır.

Parıl parıl parlayan ve gözeneksiz bir cilt için öncelikle yapılması gerekenler başında sağlıklı beslenme gelir. Mutlaka her besinden ve vitaminden alınmaya çalışılmalı ve düzenli beslenme planı uygulanmalıdır.

Daha sonra günlük içilen su miktarı ayarlanmalı ve her gün en az 2 litrelik su içilmeye çalışılmalıdır. Sağlıklı bir cilt için beslenmeye dikkat edildikten sonra, doğru ve cilt yapısına uygun cilt temizleyiciler ve tonikler kullanılmalıdır.

HAYALİNİZ SALON SAHİBİ OLMAKMI ? 
O ZAMAN DOĞRU ADRESTESİNİZ

SİZ KAHVENİZİ YUDUMLARKEN BİZ HAYALLERİNİZİ GERÇEKLEŞTİRİYORUZ...

DETAYLAR İÇİN: 0532 505 16 92

Cilt Bakımı Hakkında Merak Edilenler

Son zamanlar kadınlar kadar erkeklerde  Cilt bakımı yaptırarak daha canlı ve daha pürüzsüz bir cilde kavuşmak isterler.

Özellikle kadınlar arasında cilt bakımı hakkında konuşmak kullanılan ve memnun kalınan ürünler hakkında öneriler almak bir gelenek haline gelmiştir. Günümüzde makyaj yapan kadın sayısı bir hayli fazladır.

Peki, makyaj öncesi ve sonrası cilt bakımı aksatıldığında yaşanacak cilt sorunlarının sosyal hayatınızı etkileyeceğini biliyor musunuz? Sosyal hayattan önce her aynaya baktığınızda bu durum çok fazla can sıkıcı bir hal almaya başlayabilir.

Makyaj öncesi mutlaka cilt gerekli nemlendiriciler kullanarak nemlendirilmelidir. Makyaj sonrası ise cilde uygun zarar vermeyen makyaj temizle tonikleri ve makyaj temizleme suları tercih edilmelidir.

Eğer göz için ayrı yüz için ayrı temizle suyu tercih edecekseniz mutlaka cildinizde ki makyajı çıkarma özelliği kadar  Cilt bakımı yapmasına da dikkat etmelisiniz. Cilt bakımınız için tercih ettiğiniz ürünlerin hangi mevsimde iseniz o mevsime uygun olması da büyük önem taşır.

 

Ücretsiz Kargo
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam15
Toplam Ziyaret18900
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.66265.6852
Euro6.28326.3084
Hava Durumu
Anlık
Yarın
31° 34° 16°
EPİLASYON CİHAZLARI
Saat