• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Üyelik Girişi
Ürün ve Hizmetler
Site Menüsü
Site Haritası
Takvim
CİLT BAKIM CİHAZLARI

LAZER EPİLASYON SERVİSİ

LAZER EPİLASYON SERVİSİ

Lazer Epilasyon servisi

Vücudunuzdaki istenmeyen tüyler birçok kişi için önemli bir sorun teşkil eder. Çok kısa sürelerde istenmeyen tüylerden kurtulabilmek için alınan cihazların kaliteli ve güvenilir olmasına çok dikkat edilmesi gerekir.

Kalitesi düşük cihazlar ciltte tahriş, yaralanma, yanma gibi sorunlar teşkil edebilir. Teknolojik olarak yüksek performans sağlayan cihazlar kalitesi yükseldikçe yüksek fiyatlara ulaşmaktadır.

Bu sebeple cihazlarınızdaki arızalarda lazer epilasyon servisi ihtiyacınız olacaktır.

Epilasyon cihazlarında en önemli özelliklerden biride başlıktır. Daraltıcı başlık, yüz veya bikini bölgeleri için ayrı ayrı başlıklar kullanılmaktadır.

Sökme takma işlemleri sırasında oluşan arıza veya epilasyon cihazınızın elektronik aksamlarının bakım tamir ve onarımında firmamız teknik ekibimizle birlikte tüm bu sorunların çözüm ortağıdır.

Güzellik merkezinizde veya evlerinizde kullandığınız, her marka ve model epilasyon cihazlarının, gerek tamir gerekse her türlü yedek parçası firmamız tarafından temin edilmektedir.

İhtiyacınız olabilecek başlık değişimleri, soğutma sorunları İPL lambaların değişimi taleplerinde kalıcı çözümler üretiyoruz. Lazer epilasyon servisi olarak periyodik bakımları konusunda tüm müşterilerimizin hizmetindeyiz.

Size bir telefon kadar yakın olan servisimiz 7/24 müşteri memnuniyeti parolası ile hizmet vermektedir.

Karşılaşacağınız tüm sorunlarda firmamızın konusunda uzman personelinden yardım alabilirsiniz.

Teknolojinin gelişmesine bağlı olarak, gittikçe yüksek maliyetler ödeyerek satın aldığınız tüm cihazlarınız garanti kapsamındadır.

Servisimiz tarafından garanti koşullarına uygun şekilde bakım ve onarımına özen gösterilmektedir.

Lazer epilasyon servisi
müşteri memnuniyeti sağlayan çözümler sunar. Gerektiği hallerde güzellik merkezi ve salonlarında yerinde periyodik bakım, tamir olanakları ile müşterilerimize fark yaratan çözümler sunmaktadır.

Teknik destek sunan departmanlarımız, cihazlarınızdaki elektronik aksam arızaları ve yazılım sorunlarını süratle onarıp hizmete hazır hale getirmektedir. Uzman kadromuz ile kaliteli çözümler üretiyoruz.

Kalite sizin için önemliyse lütfen servisimizden randevu talep ediniz.

 

Ücretsiz Kargo
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam7
Toplam Ziyaret21440
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.75325.7763
Euro6.33506.3604
Hava Durumu
EPİLASYON CİHAZLARI
Saat