• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Üyelik Girişi
Ürün ve Hizmetler
Site Menüsü
Site Haritası
Takvim
CİLT BAKIM CİHAZLARI

ADANA LAZER EPİLASYON SERVİSİ

ADANA LAZER EPİLASYON SERVİSİ

Endomed, tıbbi güzellik endüstrilerine estetik ekipman tedarik eden lider üreticidir. Daimi Tüy Giderme, Cilt Gençleştirme, Pigmentasyon Tedavisi, Tattoo Removal, Doğum Sonrası Rehabilitasyon, Lazer Yüzey Yenileme, Yaşlanma Karşıtı Tedavi, Selülit Azaltımı, Akne gibi geniş bir uygulama yelpazesi için tasarım, araştırma, geliştirme, üretim ve satış faaliyetlerini yürütüyoruz.

Tedaviler, Vazolar Lezyon Tedavileri. Göreceli teknolojiler, IPL, SHR, CO2 Fraksiyonel Lazer, Diyot Lazer, Kavitasyon, RF, HIFU, Cryolipolisis, Lipolaser, Şok Dalgaları, Fotodinamik vb. Içerir.

HAYALİNİZ SALON SAHİBİ OLMAKMI ? 
O ZAMAN DOĞRU ADRESTESİNİZ

SİZ KAHVENİZİ YUDUMLARKEN BİZ HAYALLERİNİZİ GERÇEKLEŞTİRİYORUZ...

DETAYLAR İÇİN: 0532 505 16 92

Yaklaşık 30 ülke ile iş yapıyoruz. İnvazif olmayan güzellik tedavisi için müşterilerin gereksinimlerini karşılayın ve güvenli, kolay çalıştırma, mükemmel performans ve güvenilir kalitede, insanileştirilmiş, işbirliği içinde, çok işlevli platform çözümü sağlayın.

Müşterilerimizin memnuniyetini karşılamak için sıkı üretim kontrole sahibiz. Kalite kontrol belgesi ISO 9000, ISO 13485 ve CE İşareti alıyoruz. Tüm ürünler tıbbi, güzellik, evde bakım ve güzellik bakım endüstrilerini içeren uluslararası güvenlik standartlarına uygundur.

Sürekli araştırma odaklanmak ve gelişmiş tıbbi estetik teknoloji, ürün kalitesi, tüm üretim kalite kontrol ve müşteri üstün hizmet bilinci adamıştır yenilik. temel olarak gelişmiş teknoloji desteği ile müşterilerin gereksinimlerini takip ederek daha profesyonel ve operasyonel ürünler yaratmak için cesur ve yenilikçi tasarım konseptini benimser. 

Yeni markamız Endomed'in lauch'u ile şirket, ürün hattını daha da zenginleştirecek ve genişletecek, entegrasyonun avantajlarını tam olarak kullanabilecektir. 

Önümüzdeki birkaç yıl içinde, teknolojiye yapılan yatırımları artıracağız, teknoloji avantajlarından tam olarak yararlanacağız, hizmeti geliştireceğiz ve yüksek kalitede bir yetenek ekibi oluşturmak için şirketin çalışan eğitim planını ve teşvik mekanizmasını sürekli olarak tamamlayacağız,

Şirket Hizmetleri

Satış sonrası servis hakkında, verimlilik en çok endişe vericidir. En kısa süredeki reaksiyon haricinde sorunu eninde sonunda çözmeliyiz. Profesyonel tıbbi estetik ekipman tedarikçisi olarak, marka itibarımız çok önemlidir. En iyi hizmeti vermek için tüm gücümüzü veriyoruz.

 

Ücretsiz Kargo
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam8
Toplam Ziyaret21518
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.74305.7660
Euro6.33076.3561
Hava Durumu
EPİLASYON CİHAZLARI
Saat