• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Üyelik Girişi
Ürün ve Hizmetler
Site Menüsü
Site Haritası
Takvim
CİLT BAKIM CİHAZLARI

YOZGAT LAZER EPİLASYON TEKNİK SERVİSİ

YOZGAT LAZER EPİLASYON TEKNİK SERVİSİ

Lazer Epilasyon Teknik Servisi

İstenmeyen tüylerin temizliğine yönelik çalışan epilasyon sektörü, son dönemlerde yüksek bir ivme kazanmıştır. Sektörün büyümesine paralel olarak epilasyon kliniklerinde ve güzellik salonlarında yüksek teknoloji cihazlar kullanılmaya başlamıştır. Bilgisayar yazılımları ile uygulama yapan bu cihazlarda belli aralıklarla bakım ve onarıma ihtiyaç duyulmaktadır. Lazer epilasyon teknik servisi tüm bu cihazların bakım ve servislerinde sektörün öncü firmalarındandır. Uzman teknik personelimiz sayesinde tüm ihtiyaçlarınız en kısa sürelerde giderilerek hizmetinize sunulmaktadır. Uzun süreli kullanıma bağlı olarak cihaz aksamları düşük performans göstermeye başlar ve hizmet aksamaları oluşur.

Güzellik salonları ve kliniklerde bulunan tüm lazer epilasyon cihazlarınızın performansını yükseltmek için firmamız periyodik bakım işlerinizde hizmetinizdedir. Emsal cihazlara oranla yüksek bedeller ödeyerek aldığınız cihazlarınız, mutlaka uzman personel tarafından kontrol ve servis işlemlerine tabi tutulmalıdır. LazerepilasyonTeknikservisi olarakhermarkavemodeldeepilasyon cihazlarınızın tüm servis hizmetlerini sağlamaktadır. Teknik servisimize gelen tüm cihazlarınız garanti sürelerine uygun olarak bakım ve onarımdan geçmektedir. Ayrıca lazer epilasyon cihazlarının yedek parçaları, IpL sistem lambaları değişimi, buz başlıkların temini ve onarımı yapılmaktadır. Bilgisayar yazılımları ve kontrol sistemlerinin tamir ve bakımı yapılmaktadır.

Teknik servisimizde yapılan tüm tamir, bakım ve yedek parça değişimlerinde müşteri menfaatleri ön plandadır. Mutlak müşteri memnuniyeti ile çalışan uzman teknik personelimiz işlerinizin aksamaması için en hızlı şekilde servis hizmetlerini yapmaktadır. Belirli periyotlar halinde işyerlerinizi ziyaret ederek yerinde yaptığımız bakım hizmetleri ile kesintisiz hizmet vermenize yardımcı oluyoruz. Epilasyon cihazlarınızda verim düşüklüğü ve arıza sorunları yaşadığınızda günün her saati teknik personellerimizden bilgi alabilirsiniz. Lazer epilasyon teknik servisi 7 gün 24 saat hizmet esası ile tüm müşterilerimize en uygun fiyat ve ödeme şekilleri ile hizmet vermektedir.

 

 

Ücretsiz Kargo
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam8
Toplam Ziyaret21441
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.76245.7855
Euro6.35426.3796
Hava Durumu
EPİLASYON CİHAZLARI
Saat