• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Üyelik Girişi
Ürün ve Hizmetler
Site Menüsü
Site Haritası
Takvim
CİLT BAKIM CİHAZLARI

Lazer Epilasyon Servis

Lazer Epilasyon Servis

Lazer Epilasyon Nedir?

Günümüzün en popüler ihtiyaçları arasında lazer epilasyon yer almaktadır.

Epilasyon cihazlarının bazen durmadan çalışması bazı teknik ve mekanik aksamların bozulmasına neden olmaktadır.

Lazer epilasyon teknik servisi
ise bu durumda imdadınıza yetişmek zorunda kalır. Lazer epilasyon istenmeyen tüyler için kalıcı çözümdür.

Bayan erkek yetişkin çocuk demeden herkesin ilgi duyduğu bir hizmettir. Ansızın çıkıp canınızı sıkan tüylerden ömür boyu kurtulmak istiyorsanız bu durumda lazer epilasyonu tercih etmeniz gerekecektir.

Epilasyon yaptırmak için herhangi bir yaş sınırınız yoktur. Fakat ergenliği tamamlamanız önemlidir. Son yılların en güvenli kozmetik işlemi sıralamasında zirvede yer almaktadır.

Lazer epilasyonda asıl amaç kıl köklerini tahribata uğratmaktır.

Lazer ışınları kıl köklerine direk ulaşıp kıl köklerinin zarar görmesine neden olur. Bu işlem sırasında kullanılan başlık ile lazer epilasyon yapılmaktadır.

Lazer epilasyon teknik servisi hizmetinden yararlanarak cihaz ve cihazın başlığının belli dönemlerde kalibrasyonu yapılması gerekir.

Daha başarılı sonuç alabilmek için bazı dönemler cihazın bakıma ihtiyacı vardır. Piyasada birden fazla lazer epilasyon cihaz çeşitleri vardır.

Bu cihazların hepsinin ortak amacı istenmeyen tüylerin ortadan kaldırılmasıdır.

Tıbbi bir uygulama olması sebebiyle genellikle klinikler ve tıp merkezleri tercih edilmelidir. Güzellik merkezleri ve kuaförler bu cihazların faaliyet göstermesi için uygun olan yerler değildir.

Lazer epilasyon yapan kişinin dermatoloji uzmanı ile eş zamanlı hizmet vermesi gerekir.

Lazer epilasyon teknik servisi cihazlarda meydana gelebilen anormal durumları kontrol altına almak için tercih edeceğiniz en önemli noktalardır.

Cihazın çalışmasında meydana gelen anormalliği müdahale etmeye çalışmak yerine servisini çağırmak daha mantıklı olacaktır.

Her lazer epilasyon cihazına ait teknik servis vardır. Bu da anında müdahale için önemlidir. Bazı cihazların hassas özelliklerde olması işlem sırasında bozulmaları kolaylaştırmaktadır.

Lazer epilasyon işlemi günümüzde en çok talep edilen kozmetik işlemdir.

Lazer Epilasyon Teknik Servisi

Epilasyon vücutta bulunan istenmeyen tüy ve kıllardan kurtulmak için uygulanan bir yöntemdir.

Önemli bir sektör haline gelen epilasyon uygulamaları, son derece modern ve teknolojik cihazlar yardımı ile yapılmaktadır.

Kullanılan cihazların teknik donanımları değiştikçe cihazların bakım onarım ve yedek parça ihtiyacı da aynı oranda değişim göstermiştir.

Tüm cihazlar teknik olarak üst düzey bilgi sahibi uzman kişiler tarafından tamir edilmek zorundadır.

Lazer epilasyon teknik servisi
olarak uzun süreli tecrübemizle ve uzman personelimizle sizlere hizmet vermekteyiz.

Lazer epilasyon sistemleri bilinen diğer araç ve cihazlara oranla daha hassas ve yüksek maliyetlidir.

Epilasyon yapılan özel klinik ve güzellik salonlarında kullanılan tüm cihaz modelleri servisimizde bakım, onarım ve parça değişimi yapılarak hizmete sunulmaktadır.

Uçlarına monte edilen lamba sistemi sayesinde epilasyon yapılacak bölgelerde kalıcı etki sağlanır.

Zaman içerisinde cihazların lamba kısımları ve başlıkları değiştirilmek zorundadır. Lazer epilasyon teknik servisi lazer sistemlerine ait lamba ve başlık değişim taleplerinizi eksiksiz olarak karşılamaktadır.

İhtiyacınız olan epilasyon cihazlarının bakım, onarım ve parça değişimleri garantili olarak yapılmaktadır.

Klinik ve güzellik salonlarınızda cihazlarınızın periyodik bakımları belli aralıklarla yaparak uzun ömürlü olmaları sağlanmaktadır.

Bakım ve onarım yapılacak epilasyon cihazları oldukça maliyetli ve hassas cihazlardır. Bu sebeple uzman olmayan kişilere ve servislere teslim etmeyiniz.


Lazer epilasyon teknik servisi alanında sektöre öncülük eden bir kuruluştur. Yapılan tüm teknik servis çalışmalarımız müşterinin ihtiyacına yöneliktir.

% 100 müşteri memnuniyeti ilkesine uygun olarak hizmet vermektedir.

Tüm IpL lamba değişimleri, yazılım, yedek parça, başlık onarımı, soğutma problemleri eksiksiz bir şekilde yapılmaktadır.

Her türlü sorunlarınızda bizi arayabilir teknik ekip departmanımızdan bilgi alabilirsiniz. En uygun fiyat seçenekleri ve ödemek koşulları ile müşterilerimizin hizmetindeyiz.

    

Ücretsiz Kargo
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi3
Bugün Toplam78
Toplam Ziyaret21718
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.69245.7152
Euro6.29836.3235
Hava Durumu
EPİLASYON CİHAZLARI
Saat