• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Üyelik Girişi
Ürün ve Hizmetler
Site Menüsü
Site Haritası
Takvim
CİLT BAKIM CİHAZLARI

Lazer Epilasyon Teknik Servis

Lazer Epilasyon Teknik Servis

Lazer Epilasyon Teknik Servisi

İstenmeyen tüylerin temizliğine yönelik çalışan epilasyon sektörü, son dönemlerde yüksek bir ivme kazanmıştır.

Sektörün büyümesine paralel olarak epilasyon kliniklerinde ve güzellik salonlarında yüksek teknoloji cihazlar kullanılmaya başlamıştır.

Bilgisayar yazılımları ile uygulama yapan bu cihazlarda belli aralıklarla bakım ve onarıma ihtiyaç duyulmaktadır. Lazer epilasyon teknik servisi tüm bu cihazların bakım ve servislerinde sektörün öncü firmalarındandır.

Uzman teknik personelimiz sayesinde tüm ihtiyaçlarınız en kısa sürelerde giderilerek hizmetinize sunulmaktadır.

Uzun süreli kullanıma bağlı olarak cihaz aksamları düşük performans göstermeye başlar ve hizmet aksamaları oluşur.

Güzellik salonları ve kliniklerde bulunan tüm lazer epilasyon cihazlarınızın performansını yükseltmek için firmamız periyodik bakım işlerinizde hizmetinizdedir.

Emsal cihazlara oranla yüksek bedeller ödeyerek aldığınız cihazlarınız, mutlaka uzman personel tarafından kontrol ve servis işlemlerine tabi tutulmalıdır.

Lazer
epilasyon Teknik servisi olarak her marka ve modelde epilasyon cihazlarınızın tüm servis hizmetlerini sağlamaktadır. Teknik servisimize gelen tüm cihazlarınız garanti sürelerine uygun olarak bakım ve onarımdan geçmektedir.

Ayrıca lazer epilasyon cihazlarının yedek parçaları, IpL sistem lambaları değişimi, buz başlıkların temini ve onarımı yapılmaktadır. Bilgisayar yazılımları ve kontrol sistemlerinin tamir ve bakımı yapılmaktadır.

Teknik servisimizde yapılan tüm tamir, bakım ve yedek parça değişimlerinde müşteri menfaatleri ön plandadır.

Mutlak müşteri memnuniyeti ile çalışan uzman teknik personelimiz işlerinizin aksamaması için en hızlı şekilde servis hizmetlerini yapmaktadır. Belirli periyotlar halinde işyerlerinizi ziyaret ederek yerinde yaptığımız bakım hizmetleri ile kesintisiz hizmet vermenize yardımcı oluyoruz.

Epilasyon cihazlarınızda verim düşüklüğü ve arıza sorunları yaşadığınızda günün her saati teknik personellerimizden bilgi alabilirsiniz.

Lazer epilasyon teknik servisi
7 gün 24 saat hizmet esası ile tüm müşterilerimize en uygun fiyat ve ödeme şekilleri ile hizmet vermektedir.

Lazer Epilasyon Teknik Servisi

İstenmeyen tüylerden kurtulma amacı altında tasarlanıp üretilen lazer cihazlarının üretimini ve satışını yapan firmalar olarak ürünlerimizin ardında durulmaktadır. 

Belirli zamanlarda bakım, onarım ve parça değişimlerine ihtiyaç duyulması halinde iletişime geçilmesi ile gerekli hizmetlerin sunulması lazer epilasyon teknik servisi olarak tarafımızdan sağlanmaktadır.

Kurulumdan başlayarak her türlü lazer epilasyon hizmetleri için iletişime geçerek bilgi ve hizmet talebinde bulunmanız mümkün kılınmaktadır.

Lazer epilasyon cihazların kullanım alanlarında sağlıklı bir kullanımın gerçekleşmesi için cihazların doğru bir şekilde nasıl kullanıldığı konusunda yeterli bilgi ve beceriye sahip olunması gereklidir.

Ürünlerin kullanılacağı mecralarda ürünün kullanım talimatları konusunda yeterli ve doğru bilgi aktarımının yapılması lazer epilasyon teknik servisi olarak ilk etapta gerçekleştirilmesi gereken hizmetleri açıklamaktadır.

Doğru kullanım, cihazın sağlam kalması ve kullanım ömrünün uzatılması konusunda etkili olmaktadır. Ürünün kalitesi kadar doğru kullanımının da son derece önem arz etmesi uzun vadede kullanabilme avantajı sunar.

7 gün 24 saat teknik destek verilebildiği gibi çağrı merkezleri ile iletişime geçilerek arıza bildirimi yapılması ile en kısa sürede dönüş yapılmaktadır. 

Hızlı ve kaliteli bir hizmet verilebilmesi için profesyonelce yetiştirilmiş deneyimli ve geniş bilgi kapasitesine sahip ekipler tarafından gerçekleştirilmektedir.

Geliştirilmiş teknolojik ürünler arasında müşteriler konforlu bir yaşam sunma temeline dayanılarak gerçekleştirilen lazer epilasyon cihazları, zamanın değerini ortaya çıkarmaktadır.

Kısa sürede pratik kullanımı ile ağrısız ve acısız çalışmaların yapılmasına olanak tanımaktadır. Müşterilerin istenmeyen tüylerden kurtulabilmesi adına beklentilerine cevap oluşturan bu cihazların parça değişimi, bakımı veya arızalanması durumlarında arıza tespiti yapılarak tamir edilmesi için lazer epilasyon teknik servisi hizmetlerine ihtiyaç duyulmaktadır.

Tüm bu hizmetler son derece kaliteli teknik destek, yeterli ekipman ve bilgi donanımı kapsamında yapılmaktadır.

Lazer Epilasyon Teknik Servisi

İnsanlığın varoluş zamanlarından günümüze kadar ciddi anlamda bir gelişme dönemleri yaşanmış bulunmaktadır. İnsanların yaşam standartları ile birebir bağlantılı olarak gelişme gösterilen sektörlerin bu anlamda iyileşme çalışmaları göstermesi istenmeyen tüylerden kurtulma konusunda da kendini göstermiş ve lazer epilasyon teknik servisi üzerine bu konuda ciddi görevler düşmüştür.

Doğru zamanda doğru bir şekilde öğrenilen ve doğru bir şekilde yapılan çalışma her zaman kontrollü ilerlemektedir. Bu nedenle lazer epilasyon cihazlarının üretiminden sonra kullanılacağı mecralara ulaşmaları ve kullanıma sunulmaları için lazer epilasyon teknik servisleri olarak üstlendiği görevler önem arz etmektedir.

İstenmeyen tüylerden kurtulmak için denenmiş onlarca teknik ve elde edilen olumsuz sonuçlara bir son verilerek kesin çözüm üreten cihazların ve uygulamaların buluşu gerçekleşmiş bulunmaktadır.

Bu konuda üreticiden tüketiciye aktarılan bu cihazların kullanımı konusunda titiz davranılması ve doğru kullanımı açısından lazer epilasyon teknik servisi olarak tüm destek en iyi şekilde sunulmaktadır.

Alanında deneyimli, profesyonel, bilgi aktarımı ve müşteri iletişimi konusunda son derece sağduyulu ekipler ile çalışılmaktadır.

Gerekli profesyonelliğin gösterilmesi ve sağlıklı iletişim kurulabilmesi için personellerin yetiştirilmesi sağlanmaktadır.

Böylece gerekli olan hizmetin üstün kalite standartlarında sunulması ve müşteri memnuniyetinin %100’e ulaşması gerçekleşmektedir.

Lazer epilasyon cihazlarının bakımı, onarımı ve montajı için gerekli olan tüm çalışmalar lazer epilasyon teknik servisi hizmetleri konusunda tarafımızdan 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet kapsamında verilmektedir.

Lazer epilasyon cihazlarının kullanımında hassas olunması ve belirli dönemlerde ihtiyaç duyulan bakımlarının en iyi şekilde yapılması gerekmektedir.

Uzun vadede sağlam ve hijyenik cihazlara sahip olunarak uzun ömürlü cihaz kullanımını gerçekleştirmek servis hizmetlerimiz içerisinde yer almaktadır.

Ürünlerin ilk günkü kadar performanslı çalışabilmesi için çalışmalar kaliteli bir şekilde yürütülmektedir.

 

 

 

Ücretsiz Kargo
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam10
Toplam Ziyaret21627
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.72635.7493
Euro6.33336.3587
Hava Durumu
EPİLASYON CİHAZLARI
Saat