• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Üyelik Girişi
Ürün ve Hizmetler
Site Menüsü
Site Haritası
Takvim
CİLT BAKIM CİHAZLARI

ADANA DİODE LAZER

ADANA DİODE LAZER

Diode Lazer Nedir?


Ütüleme yöntemi olarak da bilinen Diode lazer istenmeyen tüylerin kalıcı çözümü olarak görülmektedir. Koyu tene uygulaması daha kolay olduğu için yaz kış fark etmeksizin uygulanabilen lazer türüdür.

Vücudun tüm bölgeleri için yapılabilen bu epilasyon için cinsiyet ayrımı kesinlikle yoktur. Tüylerinden rahatsız olan her birey ergenlik dönemini tamamladıktan sonra bu lazer çeşidinden yaptırabilir.

Ülkemizde ağırlıklı olarak tercih edilen lazer epilasyon çeşididir. Kişisel bakımınızın için ayıracağınız saatlerce zamanı epilasyon sayesinde kendinize ayırabilirsiniz.

HAYALİNİZ SALON SAHİBİ OLMAKMI ? 
O ZAMAN DOĞRU ADRESTESİNİZ

SİZ KAHVENİZİ YUDUMLARKEN BİZ HAYALLERİNİZİ GERÇEKLEŞTİRİYORUZ...

DETAYLAR İÇİN: 0532 505 16 92

Diode lazer sakıncalı mıdır?

Öncelikle lazer epilasyon kıl köklerine müdahale eden bir yöntem olduğu için herhangi bir zararı yoktur. Hedeflenen kıl köklerine yapılan atışlar vücutta röntgen ışınları gibi yayılmazlar.

Diode lazer sırasında aldığınız radyosyon telefonunuzdan aldığınız radyasyondan daha da azdır. Ergenlik dönemine giren herkes için uygun bir yöntemdir. Özellikle genç kızların büyük sorunu olan kişisel temizliği ber taraf eden bir işlemdir.

Kulaktan duyma bilgilere inanmadan bu yöntemi uzmanlardan dinlemeniz gerekir. 20 yılı aşkın süredir yapılan lazer epilasyon ülkemizde yeni yeni duyulan bir işlemdir. Genital bölgeye ya da yumurtalıklara zararı kesinlikle söz konusu dahi olamaz.

Lazer epilasyon nasıl uygulanır?

Piyasada birden fazla lazer epilasyon cihazları vardır. Dolayısıyla her cihazın kendine göre şartları vardır. Diode lazer uygulaması her tene rahatlıkla uygulanabildiği için herhangi bir şartı yoktur.

Fakat kıl kökleri ne kadar sert ve siyah olursa cihazın algılama gücü de o kadar yüksek olur. Genellikle lazer epilasyon sürecinde lazer yaptıracağınız bölgenin traşlama yapılması önerilmektedir.

Kıl kökleri cihaz ile uyarılacak ve daha kolay dökülmeler meydana gelecektir. Diode lazerin uygulanması sırasında kıllar dökülmez. Kıl köklerine zarar verilip 1-2 hafta içerisinde dökülmeler sağlanır. Son dönemlerin popüler tercihleri arasına girmiş lazer epilasyon her bireyin yaptırması gereken büyük bir kolaylıktır.

 

Ücretsiz Kargo
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam8
Toplam Ziyaret21441
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.76245.7855
Euro6.35426.3796
Hava Durumu
EPİLASYON CİHAZLARI
Saat