• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Üyelik Girişi
Ürün ve Hizmetler
Site Menüsü
Site Haritası
Takvim
CİLT BAKIM CİHAZLARI

YALOVA LAZER EPİLASYON TEKNİK SERVİSİ

YALOVA LAZER EPİLASYON TEKNİK SERVİSİ

Diode Lazer

İstenmeyen tüylerden kurtulma amacına yönelik geliştirilen gelişmiş teknoloji ürünü diode lazer epilasyon cihazı, ütüleme tekniği ile uygulanmaktadır. Deri üzerine ütü yapıyor gibi uygulanan dilde lazer epilasyon uygulaması uygulama şekline bağlı olarak ütüleme teknolojisi ismi ile de bilinmektedir. Kıl köklerinin derinlerine inerek kökten çözüm vaat eden cihaz ile istenmeyen tüylerden tamamen kurtulmanız amaçlanmaktadır. Nitekim de sonuçlar oldukça etkili ve verimli seyretmektedir. Teknolojinin gelişmesinden kozmetik sektörünün de payını alması büyük bir orana sahip müşteri portföyünün artmasına ciddi anlamda etki etmiş bulunmaktadır.

Her geçen gün zamanın daha önemli bir statüde ele alınması, birçok kişinin istenmeyen tüylerden kurtulmak için saatlerce vakit ayırması durumuna bir son verilmesi gerektiğinin fark edilmesini sağlamıştır. Durum böyle olunca devreye giren diode lazer epilasyon cihazları yoğun talep ile karşılaşmıştır. Vücudun tüm bölgelerinde güvenle ve rahatlıkla kullanılabilen cihaz ile kol ve yüz gibi ince tüylerin bulunduğu bölgelerde dahi mükemmel sonuçlar vermektedir. Acı ve ağrı hissettiren diğer istenmeyen tüylerden kurtulma yöntemlerine göre son derece acısız ve konforlu özelliği direkt olarak ön plana çıkmasında etkili olmaktadır. Her cilt tipine ve ten rengine rahatlıkla uygulanabilir özelliklere sahiptir.

Diode Lazer Epilasyon Etkili mi?

İstenmeyen tüylerden kurtulma yolunda geliştirilen yöntemlerin genelinde geçerli olan sonuç verme konusundaki unsurlar; yaş, deri rengi ve kıl rengi olarak belirlenmektedir. Bu belirleyici unsurlar diode lazer epilasyon uygulamasında da geçerli olmaktadır ve alınacak seanslar bu unsurlara göre azalıp artabilmektedir. Çünkü derinin üzerinde görünen ve deri altında bulunan tüylerin farklı evreleri bulunmaktadır. Tam da bu noktada diode lazer uygulaması ile kıl köklerinin derinliklerine inilerek kökten çözümün gerçekleştirilmesi sağlanmaktadır. Gelişen teknoloji ve verimli sonuçlar ile diode lazer epilasyon cihazları, istenmeyen tüylerinden kurtulmak isteyenlerin gülen yüzü olmayı başarmaktadır.

 

 

 

Ücretsiz Kargo
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam7
Toplam Ziyaret21647
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.71135.7342
Euro6.32346.3488
Hava Durumu
EPİLASYON CİHAZLARI
Saat