• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Üyelik Girişi
Site Menüsü
Site Haritası
Takvim

Bingöl Lazer Epilasyon Servisi

Bingöl Lazer Epilasyon Servisi

Bingöl Lazer Epilasyon Servisi

Bingöl lazer epilasyon servisi olarak sizlere en kaliteli hizmeti sunan profesyonel bir firmayız. Lazer epilasyon son yıllarda daha da yaygınlaşan bir istenmeyen tüylerden kurtulma yöntemidir. Pek çok kişinin başı istenmeyen tüylerle derttedir. Epilasyon bu tüylerden kurtulma yöntemlerinin genel adıdır. Lazer epilasyon ise istenmeyen tüylerden lazer ışınları ile kurtulma yöntemlerine verilen isimdir. Son dönemlerde lazer epilasyon iki farklı yöntem ile yapılmaktadır. Birincisi buz lazer diğeri kıl köklerini yakarak yapılan lazer yöntemidir. Buz lazer de kıl kökleri uyutularak, diğer yöntemde ise kıl kökleri yakılarak işlem yapılmaktadır. İki işlemde de amaç belirli sayıda seans sonunda istenmeyen tüylerden ömür boyu kurtulmaktır.

Lazer Epilasyon Cihaz Çeşitleri

Lazer epilasyon yaptırmak isteyenler araştırma yaparken ilk karşılaşacakları şey farklı marka ve modeldeki cihaz çeşitliliği olacaktır. Lazer epilasyon cihazları buz lazer, ndyag lazer, Alexandirite lazer, ıpl foto epilasyon, diode lazer olarak sıralanmaktadır. Buz lazer cihazları ülkemizde Soprano model olarak tanınmaktadır. Bunlar da kendi içinde Soprano Titanium, Soprano Platinum, Soprano ICE olarak ayrılan cihazlardır. Bu cihazlar ile lazer epilasyon güzellik merkezlerinde sizin cilt tipiniz, tercihiniz göz önüne alınarak uygun olan cihaz kullanılarak epilasyon yapılmaktadır. Lazer epilasyon cihazlarının zaman zaman arıza veya bakım işlemi de olmaktadır. Bu konuda teknik bir servis ile çalışmak gereklidir.

Lazer Epilasyon Teknik Servisi

Lazer Epilasyon teknik servisi konusu da oldukça önemli bir konudur. Bu cihazlar yurtdışından getirilmekte ve maliyetli cihazlardır. Ayrıca bu cihazlar direk cilt ile alakalı çalışmaktadır. Tüm bu ayrıntılara bakınca lazer epilasyon cihazları ile ilgili bir sorunda mutlaka firmamız gibi bir Bingöl lazer epilasyon servisi ile çalışmanız doğru olacaktır. Firmamız her marka ve modeldeki lazer epilasyon cihazlarının parça temini konusunda sizlere yardımcı olmaktadır. Ayrıca cihazın lamba değişimi, filtre bakımı, atış kontrolü gibi işlemlerde de sizlere hizmet vermekteyiz. Firmamız lazer epilasyon cihazları hakkında donanımlı bilgiye sahip ekip arkadaşları ile sizlere lazer epilasyon servisi hizmeti vermektedir. Cihazlarınızın dönemsel kontrol ve bakımında da yine bizleri güvenle tercih edebilirsiniz.

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam42
Toplam Ziyaret40496
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar7.79217.8233
Euro9.29239.3296
Hava Durumu
Saat