• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Üyelik Girişi
Site Menüsü
Site Haritası
Takvim

Bitlis Lazer Epilasyon Servisi

Bitlis Lazer Epilasyon Servisi

Bitlis Lazer Epilasyon Servisi

Bitlis Lazer Epilasyon Servisi olarak sizlere güvenli bir hizmet sunmaktayız. Öncelikli olarak lazer epilasyon nedir bundan bahsedelim. Epilasyon istenmeyen tüylerden kurtulma yöntemidir. Pe çok epilasyon yöntemi vardır. Ama bu yöntemlerin çoğu istenmeyen tüylerin tekrar çıkmasını önleyememektedir. Bu soruna çözüm arayışına giren kadın erkek herkese alternatif çözüm olarak lazer epilasyon geliştirilmiştir. Lazer ışınları kullanarak istenmeyen tüylerden kurtulma yöntemine lazer epilasyon denir. Lazer epilasyon son yıllarda oldukça yaygın olarak tercih ediliyor. Pek çok kişi tekrar istenmeyen tüylerle karşılaşmamak için bu yönteme başvuruyor.

Lazer Epilasyon Cihazları ve Kullanım

Lazer Epilasyon için pek çok farklı marka ve modelde cihazlar üretilmiştir. Bu cihazların bazıları zamanla daha gelişmiş olanlar çıkınca kullanılmamaya başlamıştır. Şuan kullanılan lazer epilasyon cihazları, buz lazer, ndyag lazer, Alexandirite lazer, ıpl foto epilasyon, diode lazer olarak sıralanmaktadır. Buz lazer cihazları ülkemizde Soprano model olarak tanınmaktadır ve bu modelde üçe ayrılır. Bunlar Soprano Titanium, Platinum ve ICE dır. Kullanılan bu cihazlar arasında en çok tercih edilen ise Alexandiritedir. Her cihazın farklı bir çalışma sistemi vardır. Buz lazer diye adlandırılan yöntemde kullanılan cihazlar kıl köklerini uyutmayı yöntem olarak kullanır. Diğer lazer makineleri ise lazer ışınları ile kıl köklerini yakmaya yönelik çalışan yöntemde bu işi yapmaktadır. Bu konuda tercih epilasyon yaptırmak isteyen kimsenin tercihi ve cilt yapısına göre değişiklik gösterir.

Teknik Servisi

Bitlis Lazer Epilasyon servisi olarak hizmet veren firmamızı güvenle tercih edebilirsiniz. Firmamız her marka ve modeldeki lazer epilasyon cihazlarının parça temini, Bakım ve onarımı işlemlerini yapmaktadır. Ayrıca firmamız lazer epilasyon cihazının lamba ve filtre değişimi, başlık bakımı ve değişimi gibi işlemleri de yapmaktadır. Bitlis Lazer epilasyon servisi olarak cihazdaki atış sınırlamalarının kaldırılması konusunda da sizlere yardımcı olmaktayız. Firmamızda çalışan teknik ekibimiz lazer epilasyon cihazları hakkında donanımlı bilgiye sahip kimselerden oluşmaktadır. Lazer epilasyon servisi firmasından beklediğiniz tüm hizmeti size kaliteli bir şekilde sunmaktayız. Cihazlarınızın periyodik bakımlarında da bizi tercih edebilirsiniz.

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam40
Toplam Ziyaret40494
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar7.79217.8233
Euro9.29239.3296
Hava Durumu
Saat