• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Üyelik Girişi
Site Menüsü
Site Haritası
Takvim

LAZER EPİLASYON SERVİSİ ADANA

LAZER EPİLASYON SERVİSİ ADANA

Diode Lazer

Kadınların korkulu rüyası istenmeyen tüyler tarih olmaya mahkûm edilecek teknoloji ile buluşmuş bulunmaktadır. Bu buluşun adı ise uygulama gerçekleştirilirken kullanılan cihazın adından gelmektedir. Bu cihazda bilindiği üzere diode lazer epilasyon uygulama tekniği olmaktadır. Vücutta yer alan tüm bölgelere rahatlıkla uygulanabilen diode lazer epilasyon uygulaması ile istenmeyen tüylerden kurtulmak artın mümkündür. Üstelik uygulama esnasında ağrı veya acı hissedilmemesi bu uygulamanın cazip olmasında etkin rol oynamaktadır. Kısa sürede pratik uygulama yöntemi ile istenmeyen tüylerden kalıcı olarak kurtulabilinmektedir.

İstenmeyen tüylerden kurtulmak amacı ile geliştirilmiş lazer uygulamaları içerisinde en gelişmiş çözümleri bünyesinde barındıran dilde lazer epilasyon uygulaması diğer uygulamalardan farklı olarak en küçük tüyleri bile görebilmektedir. Ayrıca çok daha derine inebilme özelliği ile sırt, kol, yüz veya bacaklarda bulunan ince ve açık renkli tüylerde bile son derece etkili olabilmektedir. Tüm cilt tiplerine uygulanabilir olması ve her bölgede rahatlıkla kullanılabilmesi başarılı sonuçların elde edilmesinde etkin rol oynamaktadır. Birçok zamanını tekrar tekrar istenmeyen tüylerden kurtulmak için ayıran ve oldukça acı veren uygulamalar ile uğraşmak zorunda kalan kişilerin artık rahat bir nefes alması diode lazer epilasyon uygulaması ile gerçekleşmektedir.

Cilde daha yoğun etki ederek daha derine inebilme özelliğine sahiptir. Güvenle alabileceğiniz bir hizmet olarak gelişmiş teknoloji ürünleri arasında yer almaktadır. Zamandan tasarruf edilmesi ve kısa vadeli süreçlerde etkili sonuçların alınması diode lazer epilasyon uygulaması ile gerçekleşmektedir. Cildine ve konforuna düşkün kişiler için ağrısız ve acısız bir uygulama olmaktan çok daha ileride bir rahatlık sağlamaktadır. Sizde pürüzsüz ve uzun vadede tertemiz bir cilde sahip olmayı dilerseniz diode lazer epilasyon uygulaması tercih edebileceğiniz en etkili çözüm önerisini oluşturmaktadır.

 

 

KavitasyonCihazları

Vücudun sorunlu bölgelerine yoğunluğu azaltılmış ses dalgaları vermek suretiyle yağları yakma, bölgesel zayıflatma ve selülit tedavisi yöntemidir. Uygulama yapılan bölgelerdeki yağları parçalayıp su ile absorbe ederek, hücre duvarını bozmak suretiyle açığa çıkan yağ ve asitlerin lenf yolu ile vücuttan atılmasını sağlar. Her seansta aynı anda birden fazla bölgeye kavitasyon işlemi uygulaması yapılamaz. Yapılan her işlem ortalama 2 cm incelme sağlar.5 seanslık bir uygulamada ortalama 1-3 beden zayıflama sağlanabilir. Cerrahi bir işlem olmadığı için ağrısız acısız bir yöntem olan bu uygulama bazı durumlarda uygulanamaz.

Kavitasyon Kimlerde Uygulanamaz?

  • Yaşlı erkek-kadın bireylere,
  • Şeker hastalarına,
  • Hipertansiyonu olan hastalara,
  • Kalp pili taşıyan hastalara,
  • Vücudunda platin bulunan kişilere,
  • Otoimmün( Bağışıklık sistemi ) hastalığı olanlarda
  • Kısa süre önce sezaryen yapılan hastalarda bu uygulama yapılamaz.

Ultrasoncihazıileyapılanuygulamada işlem yapılan bölgeye ultrason jeli tatbik edilmesi ila başlayan uygulama öncesi bol miktarda su içilmelidir.40-45 dakika süren işlemler sonrasında yine bol miktarda su içilmesi gerekir. Kavitasyon işleminden sonra koyu renk idrar böbrek ve karaciğerden yağ atılımını gösterir ve normal bir durumdur.   Haftada bir seans şeklinde 3 hafta süren periyotta yapılır. Üç hafta sonunda sonuç alınamıyorsa seanslara son verilir. Erkek kadın her bireye uygulanabilen bu yöntem uzun vadeli yan etkisi olmasa bile bazı riskler taşıyabilir.

Deride kızarıklık, soyulma, kabarcık ve yanık oluşabilir. Cihazın yeterli uzaklıkta tutulmaması sebebiyle yanlış uygulamalarda ortaya çıkan tiroid, over ve testis kanserine sebep olabilir. Kavitasyon yöntemi ile kesin incelme garantisi olmamakla birlikte fayda sağlanabilmesi bol su içme kapasitesine bağlıdır. Doktor gözetiminde yapılması gereken bu uygulama verilen diyet ve bol su içme sayesinde etki gösterebilir.

 

 
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam9
Toplam Ziyaret32884
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar6.68576.7124
Euro7.22287.2518
Hava Durumu
Saat