• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Üyelik Girişi
Site Menüsü
Site Haritası
Takvim

İPL LAZER EPİLASYON SERVİSİ ADANA

İPL LAZER EPİLASYON SERVİSİ ADANA

                                 Sağlıklı Cilt İçin Bakım Önerileri

Her kadının ve erkeğin hayalleri olan sağlıklı bir cilt için yapılması gereken ve uygulanması gereken bazı noktalar vardır. Öncelikle cilde uygun bir  Cilt bakımı yaptırılmalı ve cilt bakımı için hangi yöntem kullanılıyorsa hafta bir ya da birkaç kez tekrarlanmalıdır. Parıl parıl parlayan ve gözeneksiz bir cilt için öncelikle yapılması gerekenler başında sağlıklı beslenme gelir. Mutlaka her besinden ve vitaminden alınmaya çalışılmalı ve düzenli beslenme planı uygulanmalıdır. Daha sonra günlük içilen su miktarı ayarlanmalı ve her gün en az 2 litrelik su içilmeye çalışılmalıdır. Sağlıklı bir cilt için beslenmeye dikkat edildikten sonra, doğru ve cilt yapısına uygun cilt temizleyiciler ve tonikler kullanılmalıdır.

Cilt Bakımı Hakkında Merak Edilenler

Son zamanlar kadınlar kadar erkeklerde  Cilt bakımı yaptırarak daha canlı ve daha pürüzsüz bir cilde kavuşmak isterler. Özellikle kadınlar arasında cilt bakımı hakkında konuşmak kullanılan ve memnun kalınan ürünler hakkında öneriler almak bir gelenek haline gelmiştir. Günümüzde makyaj yapan kadın sayısı bir hayli fazladır. Peki, makyaj öncesi ve sonrası cilt bakımı aksatıldığında yaşanacak cilt sorunlarının sosyal hayatınızı etkileyeceğini biliyor musunuz? Sosyal hayattan önce her aynaya baktığınızda bu durum çok fazla can sıkıcı bir hal almaya başlayabilir.

Makyaj öncesi mutlaka cilt gerekli nemlendiriciler kullanarak nemlendirilmelidir. Makyaj sonrası ise cilde uygun zarar vermeyen makyaj temizle tonikleri ve makyaj temizleme suları tercih edilmelidir. Eğer göz için ayrı yüz için ayrı temizle suyu tercih edecekseniz mutlaka cildinizde ki makyajı çıkarma özelliği kadar  Cilt bakımı yapmasına da dikkat etmelisiniz. Cilt bakımınız için tercih ettiğiniz ürünlerin hangi mevsimde iseniz o mevsime uygun olması da büyük önem taşır.

 

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam18
Toplam Ziyaret39357
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar7.93247.9641
Euro9.38769.4252
Hava Durumu
Saat