• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Üyelik Girişi
Site Menüsü
Site Haritası
Takvim

Bartın Lazer Epilasyon Servisi

Bartın Lazer Epilasyon Servisi

Bartın Lazer Epilasyon  Servisi

Lazer epilasyon son dönemlerde sıkça kulağımıza gelmekte olan bir kişisel bakım işlemidir. Pek çok yerde tabelasını reklamını gördüğümüz bu işlem istenmeyen tüylerden tamamen kurtulmanın ismidir aslında. Kadın erkek pek çok kişi istenmeyen tüylerle başı beladadır. Belirli aralıklarla sürekli olarak bu bakımı yapmak zamanla zor gelmeye başlamaktadır. Bu sebeple de insanların bu arayışlarına yanıt olarak lazer epilasyon geliştirilmiştir. Lazer epilasyon nedir, çeşitleri nelerdir? Bu konu hakkında bilgi verelim. Lazer epilasyon tüy köklerini yakarak veya uyuyarak istenmeyen tüylerden kurtulma yöntemine verilen isimdir. Bu işlem lazer ışınları ile yapıldığı için lazer epilasyon olarak adlandırılmaktadır. Bartın lazer epilasyon servisi bu cihazların bakım ve onarımını yapmaktadır.

Lazer Epilasyon Cihazları ve Kullanım Durumları

Lazer epilasyon istenmeyen tüylere kesin çözüm olduğu için dünyanın her yerinde ve ülkemizde çokça tercih ediliyor. Bu işlemde kullanılan farklı makineler bulunmaktadır. Cihazları buz lazer, ndyag lazer, Alexandirite lazer, ıpl foto epilasyon, diode lazer olarak sıralanmak mümkün. Ülkemize Soprano model olarak gelen buz lazer ise Soprano ICE, Soprano Platinum, Soprano Titanium olarak gruplara ayrılıyor. Bu cihazlar arasında en çok tercih edilen ise Alexandiritedir. Bu cihazlar yurtdışından temin edilmektedirler.

Lazer Epilasyon Cihazları Teknik Sorunlar

Lazer Epilasyon Cihazları çok yüksek miktarda paralara temin edilen cihazlardır. Bu cihazların bakım ve onarım işlemleri çok önemlidir. Çünkü epilasyon cihazlarının işlemi direk cilt ve cilt altı ile ilgili ve yapılan bir hata ciddi cilt sorunlarına neden olabilir. O yüzden bu cihazların ara ara bakımları yapılmalı. Ayrıca herhangi bir sorunda Bartın lazer epilasyon servisi ekibinden yardım alınmalı. Firmamız bu konuda sizlere en güvenilir hizmeti vermektedir. Teknik ekibimiz lazer epilasyon cihazları hakkında gerekli bilgi ve donanıma sahip uzman kadrodan oluşuyor. Cihazınızın herhangi bir sorununda lazer epilasyon servisi olarak bizi tercih edebilirsiniz. Firmamız ıpl cihazları ve diğer tüm cihazlara müdahale edebilme bilgisine sahip lazer epilasyon servisi olarak hizmet vermektedir. Epilasyon cihazının eksik parçası, yenilenmesi gereken ürünü veya arıza müdahalesi konusunda profesyonel hizmet sunarak sizlerin yanındayız.

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam32
Toplam Ziyaret40294
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar7.91157.9432
Euro9.38909.4266
Hava Durumu
Saat