• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Üyelik Girişi
Site Menüsü
Site Haritası
Takvim

Batman Lazer Epilasyon Servisi

Batman Lazer Epilasyon Servisi

Batman Lazer Epilasyon Servisi

Lazer Epilasyon son yıllarda yaygınlaşan bir kişisel bakım işlemidir. İstenmeyen tüylerden kurtulmak herkesin kadın erkek fark etmeden istediği bir işlemdir. Bu kişisel bakım işlemi epilasyon ile yapılmaktadır genel olarak. Epilasyon yapan kişiler de dâhil olmak üzere istenmeyen tüyler kesin çözüm arayışı olmuştur. Bu arayışların sonucunda ise lazer epilasyon geliştirilmiştir. Lazer epilasyon yapılırken kıl köklerine atış yaparak kökler cansızlaştırılır ve tamamen yok edilir.  Batman Lazer epilasyon teknik servisi lazer epilasyon cihazları bakım ve onarım işlemlerini yapmakta olan bir firmadır. Lazer epilasyonun farklı birçok çeşidi geliştirilmiştir. İlk zamanlar geliştirilen Ruby lazer epilasyon günümüzde kullanılmamaktadır.

Lazer Epilasyon Çeşitleri

Lazer epilasyon farklı makineler ile yapılmaktadır. Yapıldığı makineye göre de bu işlem isimlendirilmiştir. Şuan da en yaygın kullanılan lazer epilasyon cihazı Alexandiritedir. Lazer işlemi yapıldığı makinelere göre ya kıl kökleri atış yapılarak yakılmakta ya da buz lazer ile kıl kökleri uyutulmaktadır. Her iki işlemde de istenmeyen tüylerden kesin olarak kurtulmak mümkün. Ama önemli olan bu işlemi uzman eller tarafından, doğru makinelerle yaptırmaktır. Çünkü cilt üzerinde yapılan bu işlemde yapılacak bir hata ciddi sonuçlara neden olmaktadır.

Lazer Epilasyon Cihazlarının Bakımı

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi bu cihazlar çeşitlilik göstermektedir. Lazer epilasyon cihazları temin edilirken, bakım ve onarımı yapılırken veya tamir ettirilirken doğru bir Batman lazer epilasyon servisi ile çalışmak gereklidir. Firmamız bu konuda sizlere en iyi hizmeti vermektedir. Lazer cihazlarının en son gelişimi hakkında tam donanımlı bilgiye sahip ekibimiz sizlere bu hizmeti güvenle sunmaktadır. Cihazların bakımları ve tamiri konusunda da sizlere yardımcı olacak bir çalışma prensibimiz var. Batman Lazer epilasyon servisi tercih edilirken her marka cihazın tüm özelliklerine hâkim bir firma ile çalışmak gereklidir. Firmamız bu noktada bilgi ve tecrübesi ile açık ara önde bir firma olarak hizmet vermektedir. Lazer epilasyon teknik servisi denince her türlü cihaz tamiri kokusu da bu dâhil işlemler akla gelmektedirler. Firmamız tüm marka ve model lazer epilasyon cihazlarına uygun parçayı bünyesinde bulundurarak herhangi bir parça gereksiniminde sizlere yardımcı olmaktadır.

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam32
Toplam Ziyaret40294
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar7.91157.9432
Euro9.38909.4266
Hava Durumu
Saat