• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Üyelik Girişi
Site Menüsü
Site Haritası
Takvim

Şırnak Lazer Epilasyon Servisi

Şırnak Lazer Epilasyon Servisi

Şırnak Lazer Epilasyon Servisi

Şırnak lazer epilasyon servisi kaliteli kadrosu ile sizlere hizmet vermekte olan bir firmadır. Lazer epilasyon istenmeyen tüylerden kurtulmanın kesin çözümlerinden en yaygın olarak kullanılanıdır. Pek çok insan farklı işlemler uygulayarak istenmeyen tüylerden kurtulurken, inatçı kıl kökleri nedeniyle istenmeyen tüyler tekrar çıkmaktadır. Bu sebeple de istenmeyen tüylerle savaşmak ve onlardan kesin olarak kurtulmak için başka yöntemler geliştirilmiştir. Lazer epilasyon da bu yöntemlerden biridir. Lazer epilasyon kıl köklerine lazer ışınları ile yakarak veya uyuyarak kesin olarak tüylerden kurtulma yöntemidir. Lazer epilasyon için lazer epilasyon cihazları kullanılmaktadır.

Lazer Epilasyon Cihazları

Lazer epilasyon cihazları farklı marka ve modelde üretilmiş olarak piyasada kullanılmaktadır. Bazı lazer epilasyon cihazları kıl köklerini yakmaya yönelik çalışırken bazı model cihazlar ise buz lazer yöntemi ile kıl köklerini uyutmaya yönelik çalışmaktadır. Lazer ışınları ile kıl köklerini yakmaya yönelik çalışan yöntemde bu işi yapan kişinin uzman olması çok önemli. Çünkü yakma işlemi sırasında atışın yanlış yere veya fazla şiddette yapılması istenmeyen cilt deformasyonlarına neden olabilir. Lazer epilasyon cihazları şu şekilde sıralanabilir. Buz lazer, ndyag lazer, Alexandirite lazer, ıpl foto epilasyon, diode lazer olarak sıralanmaktadır. Buz lazer cihazları ülkemizde Soprano model olarak tanınmaktadır. Buz lazer cihazları Soprano Titanium, Soprano Platinum Soprano ICE olarak bilinmektedir.

Lazer Epilasyon Cihazları Teknik Sorunlar ve Çözüm

Şırnak Lazer epilasyon servisi de en az lazer epilasyon kadar önemli bir işlemdir. Çünkü bu işi yapan güzellik merkezleri lazer epilasyon cihazlarına yüklü miktarda para ödeyerek temin etmektedir. Temin edilen ve lazer epilasyonun en önemli ögesi olan bu cihazların bakım, onarım ve tamiri de çok önemlidir. Firmamız lazer epilasyon teknik servisi olarak sizlere güvenli bir hizmet sunmaktadır. Tüm marka ve modellerdeki lazer epilasyon cihazları hakkında bilgi sahibi olan firmamız sizlere bu konuda en başarılı hizmeti sunar. Uzman kadromuz lazer epilasyon cihazlarının hassas yapısına uygun hassasiyete tüm tamir ve onarım işlemlerini yapmakta. Lazer epilasyon servisi denince bu konudaki başarısı ile sizleri etkilemektedir.

 

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam12
Toplam Ziyaret40249
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar7.75397.7849
Euro9.21339.2502
Hava Durumu
Saat