• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Üyelik Girişi
Site Menüsü
Site Haritası
Takvim

Bilecik Lazer Epilasyon Servisi

Bilecik Lazer Epilasyon Servisi

Bilecik Lazer Epilasyon Servisi

Lazer epilasyon epilasyon işlemlerinin en son geldiği noktadır. Birçok kişi bayan veya erkek fark etmez, istenmeyen tüylerle başı derttedir. Sürekli tekrar eden bir epilasyon işlemi zamanla yorucu ve sıkıcı olmaya başlamaktadır. Bu gibi sorunlara çözüm arayışının sonucu olarak lazer epilasyon geliştirilmiştir. Lazer epilasyon adından da anlaşılacağı gibi lazer ışınları kullanarak istenmeyen tüylerden kurtulma yöntemidir. Lazer ışınları kullanarak istenmeyen tüylerin kökleri yakılarak veya uyutularak kesin olarak bu tüylerden kurtulmak mümkün. Pek çok kişi artık bu yöntemi tercih etmektedir. Birkaç veya daha fazla seans sonucunda istenmeyen tüylerden ömür boyu kurtulmanın cazip tarafı herkesi bu işleme yönlendirmiştir. Bilecik lazer epilasyon teknik servisi olarak sizlere kaliteli bir hizmet sunmaktayız.

Lazer Epilasyon Cihazları Hakkında Merak Edilenler

Lazer epilasyonun yaygınlaşması pek çok markanın bu konuda cihaz üretmesi ne de neden olmuştur. Lazer cihazları hem farklı markalarda hem de farklı modellerde üretilmeye başlamıştır. Lazer yöntemleri de bu cihaz farklılıklarına göre isimlendirilmiştir. Buz lazer, ndyag lazer, Alexandirite lazer, ıpl foto epilasyon, diode lazer olarak lazer epilasyon cihazları sıralanmaktadır. Buz lazer cihazları ülkemizde Soprano model olarak tanınmaktadır. Bunlarında çeşitleri mevcuttur. Soprano Titanium, Soprano Platinum, Soprano ICE olarak bilinmektedirler. Bu cihazların belirli aralıklarla bazı bakım işlemleri vardır. Bu işleri yapan teknik servisler de oldukça fazla çeşitliliği sahiptir.

Lazer Epilasyon Makinesi Teknik Servisi

Lazer epilasyon teknik servisi de en az lazer kadar önemli bir konudur. Bu cihazlar yurtdışından temin edilen oldukça hassas ve pahalı ürünlerdir. Bu sebeple de bu cihazların bakım ve onarım işlemleri için doğru Bilecik lazer epilasyon servisi ile çalışmak gereklidir. Firmamız tüm marka ve modellerdeki epilasyon cihazlarının lamba değişim, başlık değişim, filtre değişim ve bakım gibi işlemlerini yapmaktadır. Ayrıca düzenli olarak cihaz temizliği ve bakımında da hizmet vermektedir. Ekibimiz lazer epilasyon cihazları hakkında donanımlı bilgiye sahip kimselerden oluşmaktadır. Cihazınızdaki herhangi bir soğutmama, atış problemi gibi yine bize ulaşıp destek alabilirsiniz. Bilecik Lazer epilasyon servisi olarak size hizmet kalitesinin en yükseğini vermeyi vaat ediyoruz.

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam11
Toplam Ziyaret40248
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar7.75397.7849
Euro9.21339.2502
Hava Durumu
Saat