• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Üyelik Girişi
Site Menüsü
Site Haritası
Takvim

Kırıkkale Lazer Epilasyon Servisi

Kırıkkale Lazer Epilasyon Servisi

Kırıkkale Lazer Epilasyon Servisi

Epilasyon başta bayanların aslında tüm insanların ihtiyaç duyduğu bir kişisel bakım işlemidir. Pek çok farklı epilasyon şekli vardır aslında. Lazer epilasyon da bunlardan birisidir. Lazer epilasyon Türkiye ve dünyada oldukça yaygınlaşan yeni epilasyon şeklidir. Teknoloji epilasyon yönünde de birçok gelişmeye katkı sağlayan bir alandır. Lazer ışınları kullanarak istenmeyen tüylerden kurtulma yöntemine lazer epilasyon denir desek doğru olacak. Lazer epilasyonu diğer epilasyon türlerinden ayıran en önemli özellik, belirlenip uygulanan epilasyon seansları sonunda tüylerden kalıcı olarak kurtulmaktır. Lazer Epilasyonda kıl köklerine atış yaparak kökler cansızlaştırılır. Bazı lazer epilasyonlar kıl kökünü yakarak bazıları ise uyuyarak bu işlemi gerçekleştirmektedir. Kırıkkale lazer epilasyon servis lazer makinelerinin her işlemi için tercih edeceğiniz en doğru firmadır.

Lazer Epilasyon Makinesi Çeşitleri

Lazer epilasyon farklı teknik ve makine çeşitlerine göre değişik sonuçlar veren bir işlemdir. Ayrıca lazer epilasyon kendi içerisinde de farklı dallara ayrılan bir işlemdir. Lazer epilasyon çeşitleri, buz lazer, ndyag lazer, Alexandirite lazer, ıpl foto epilasyon, diode lazer olarak sıralanmaktadır. Buz lazer cihazları ülkemizde Soprano model olarak tanınmaktadır. Buz lazer cihaz isimleri ise, Soprano Titanium, Soprano Platinum, Soprano ICE olarak bilinmektedir. Şuan günümüzde en çok tercih edilen lazer cihazı Alexandirite cihazdır. Diğer bazı cihazlar tek başına her işlemde başarı sağlayamamaktadır. Lazer epilasyonun yapılacağı yer yapacak olan kişi ve kullanılan makine tam başarıya ulaşmak için çok önemli etkenlerden.

Lazer Epilasyon Makinesi Tamir, Bakım ve Onarım

Lazer epilasyon servisi en az lazer kadar önemli bir konudur. Çünkü bu işi yapan güzellik merkezleri bu aletleri oldukça yüksek fiyatlara temin ediyor. Ayrıca cihazlarla yapılan işlem de insan sağlığı üzerinde bir işlem olduğu için özen gerektiren bir işlemdir. Bu sebeple lazer cihazlarının bakım ve onarımının yaptırıldığı Kırıkkale lazer epilasyon servisi çok önemlidir. Kırıkkale Lazer epilasyon teknik servisi özel donanım ve bilgiye sahip olmalıdır. Firmamız bu konuda güvenle seçebileceğiniz en doğru adrestir. Firmamız uzman bir kadroyla istenen doğru sonuca ulaşmanın tüm gerekliliklerini yapmaktadır. Ayrıca firmamız herhangi bir parça eksiği durumunda parça temini konusunda da sizlere yardımcı olacak donanıma sahiptir.

 

 

 

 

 

 

 


Yorumlar - Yorum Yaz
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam13
Toplam Ziyaret40250
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar7.75397.7849
Euro9.21339.2502
Hava Durumu
Saat