• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Üyelik Girişi
Site Menüsü
Site Haritası
Takvim

Sivas Lazer Epilasyon Servisi

Sivas Lazer Epilasyon Servisi

Sivas Lazer Epilasyon Teknik Servisi

Sivas Lazer Epilasyon Servisi Lazer epilasyon cihazı, lazer yardımı ile insanların vücudunda bulunan tüy ve kılların giderilmesini sağlar. Hem en kalıcı yöntem olması hem de acısız olması sayesinde çok fazla tercih edilen bir yöntemdir. Lazer epilasyon cihazı olarak adlandırılan makineler, birtakım faktörlerden etkilenerek bozulabilir. Bunun yanı sıra uzun süre bakım yapılmaz ise sorun çıkarabilir. Sivas lazer epilasyon teknik servisi olarak uzun süreden beri bu alanda faaliyet gösteriyor ve pek çok farklı makinenin hem bakımını hem de tamir işlemlerini yerine getiriyoruz.

Bir Epilasyon Cihazının Tamir Aşamaları 

Epilasyon cihazları farklı marka ve modellere sahiptir. Firmamız tarafından birçok modelin hem bakım hem de tamiri sorunsuz bir şekilde yapılabiliyor. Lazer epilasyon teknik servisi olarak öncelikle cihazın genel kontrollerini yaparız. Daha sonra detaylı bir inceleme ile cihazda herhangi bir sorun olup olmadığını tespit ederiz. Eğer bir sorun var ise arızanın kaynağı personellerimiz tarafından bulunur. Daha sonra ise onarım işlemlerine onarım işlemlerine başlanır. Onarım sırasında gerekli görüldüğü takdirde parça değişimi yapılabilir. Sivas genelinde hizmet veren firmamız tamamen orijinal yedek parçalar ile onarım yapar. Bu sayede de cihazda herhangi bir performans sorunu ya da başka bir sorun meydana gelmez.

Firmamızda Satışa Sunulan Cihazlar

Epilasyon makinesi bozulan ya da makinesini bakıma sokmak isteyen kişilerin ilk tercihlerinden biri olan firmamız, aynı zamanda bu makinelerin üretimini de yapıyor. Lazer epilasyon servisi olan firmamız bu alanda da faaliyet göstererek kaliteli epilasyon makineleri ortaya koyuyor. Uzman personeller ile hem bakım ve onarım hem de imalat yaparak bu alanda fazlasıyla ön plana çıkıyoruz.

Ortalama Tamir Ücretleri

Sivas'ta hizmet veren firmamız tarafından sunulan ortalama tamir ücretleri uygun düzeydedir. Ekonomik bir anlayış ile fiyat belirleyerek yüksek müşteri memnuniyeti sağlıyoruz. Lazer epilasyon servisi olarak aynı zamanda hızlı bir çalışma anlayışına sahibiz. Bu sayede müşterilerimize makinelerini en kısa sürede teslim ediyoruz. Yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan hizmetlerimizden yararlanmak için bizimle hızlı ve kolay bir şekilde iletişime geçebilirsiniz.  

 

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam13
Toplam Ziyaret40250
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar7.75397.7849
Euro9.21339.2502
Hava Durumu
Saat