• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Üyelik Girişi
Ürün ve Hizmetler
Site Menüsü
Site Haritası
Takvim

Arsuz Lazer Epilasyon

Arsuz Lazer Epilasyon 

Lazer Epilasyonda Bir Devrim; Buz Lazer

Sürekli gelişen teknolojiden nasibini alan bir başka lazer çeşidi ise buz lazer olarak bilinmektedir. İstenmeyen tüylerin kesin, kalıcı ve hızlı çözümü olarak uygulanmaktadır. En büyük endişeniz acı çekmekse bu lazer yöntemi ile o da sona ermiştir. Başlığın soğuk buz etkisi yaratması sayesine acı çekmemeniz için tasarlanmıştır. Lazer uygulama alanı geniştir. Böylelikle uygulama süresi de diğer lazer yöntemlerine göre yarı yarıyadır. Günümüzün trendleri arasında olan lazer epilasyon hayatınızı kolaylaştıracak icatlardandır. Bu lazer yöntemi; klinik, tıp merkezi ve hastanelerde uygulanmalıdır. Tıbbı lazer epilasyon olarak geçmesi sebebiyle lazer epilasyon konusunda yetki verilen kuruluşlar yapabilmektedir.

 www.lazerepilasyonservis.com

Buz lazer epilasyonun uygulama şekli ve şartları nelerdir?

Koyu renk ciltlerde uygulanan bir yöntemdir. Fakat kıl yapısının da açık renk olması önemlidir. Buz lazer yaptıracaksanız kalın ve koyu kıl yapısına sahip olmamanız gerekir. Soğutucu başlığı sayesinde ağrılı bir lazer yöntemi değildir. Jel sürülerek ütüleme yöntemine benzer başlık ile uygulama yapılır. Direk kıl köklerine bir müdahale söz konusu olduğu için kıl köklerinizin tahribatı sırasında küçük bir acı hissedebilirsiniz. Bu acı da dayanılmaz bir boyutta kesinlikle değildir. Ağda yöntemini kullanan kişilerde daha kolay başarı sağlanmaktadır.

İnce kılları yok edebilecek bir uygulama mıdır?

İnce kıllar lazer epilasyon uygulamasında çaresi olunamayan kıllardı. İnsanlar traşlama yöntemi ile bu ince kılları kalın bir hale sokmaya çalışıyorlardır. Fakat buz lazer yöntemi sayesinde ince ve kızıl kıllar kökten yok edilebilmektedir. Son derece teknolojik olan bu cihaz ile istenmeyen tüylerinizden daha hızlı, acısız ve kalıcı bir şekilde kurtulabilirsiniz. Ülkemizde en iyi lazer uygulamaları sırasında zirveyi kimseye kaptırmayan soğuk başlık özellikli lazer kesin çözüm arayanlar için ideal bir cihazdır.

Ücretsiz Kargo
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam45
Toplam Ziyaret26719
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.91495.9386
Euro6.56346.5897
Hava Durumu
EPİLASYON CİHAZLARI
Saat